Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 701 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 20,147
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,996
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,267
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,715
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,472
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 28,511
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,348
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 58,869
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,916
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,923
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,286
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,030
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Lazo, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 114
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,165
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 87
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 211,892
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Lazo, 31-05-2019 13:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  31-05-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,817
  27-10-2018, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 18,131
  20-10-2018, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 958
  06-07-2018, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,512
  01-07-2018, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 19:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,800
  27-03-2018, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,385
  26-03-2018, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,304
  17-03-2018, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 05:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,490
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,912
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,073
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 993
  23-10-2017, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  06-10-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,503
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,272
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,523
  05-02-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,218
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,366
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 20. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,839
  22-09-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,187
  16-05-2016, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 21-04-2016 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,163
  21-04-2016, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 02:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 22,833
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,310
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,812
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 12,222
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 17:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,386
  08-10-2015, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,261
  20-09-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,197
  27-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  27-08-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,737
  02-07-2015, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,492
  24-04-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 03:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,853
  05-04-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,253
  05-04-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,748
  11-03-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,573
  09-03-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,169
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,534
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,269
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,734
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,412
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •