Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 695 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 19,274
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,456
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 20,639
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,155
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,886
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 27,644
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,862
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 57,113
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,372
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,393
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,809
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,822
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  19-08-2013, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lėvizur: Sekretet e Gjyzepinės sė Kol Idromenos

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 16:39
  •  
  •  
 2. Regjizori Xhezair Dafa

  Hapur nga Albo, 13-07-2013 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,169
  13-07-2013, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,186
  09-07-2013, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  01-07-2013, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Studiot dhe Galeritė nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 12-11-2003 18:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,301
  24-06-2013, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hobi im,piktura me vaj.

  Hapur nga altint71, 25-04-2013 15:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,872
  25-04-2013, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vangjush Mio

  Hapur nga angeldust, 07-08-2004 23:12
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,535
  23-04-2013, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Regjisori Adonis Filipi

  Hapur nga Albo, 24-03-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 860
  24-03-2013, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  Hapur nga AlbaneZ, 23-03-2013 17:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,228
  24-03-2013, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 871
  23-03-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Design 3D [Table for TV]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 21:34
  •  
  •  
 9. Piktori Adrian Puka

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 20:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,147
  18-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Regisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 20:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 744
  18-03-2013, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 20:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  18-03-2013, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,707
  18-03-2013, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  12-03-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Guerilla - Nen Kontroll (albumi:Antishiptar)

  Hapur nga Djema, 06-03-2013 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 725
  06-03-2013, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lulani e pikturoi “ikjen” e tij

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-02-2013 07:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  28-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Talenti 9-vjeēar, pianisti Orenc Graca

  Hapur nga Albo, 26-02-2013 18:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 981
  27-02-2013, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Keti Bashysa, gazetarja me violonēel

  Hapur nga Albo, 21-02-2013 23:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  21-02-2013, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Punime projektesh me flete punedore .

  Hapur nga mia@, 20-02-2013 00:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,371
  20-02-2013, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  16-02-2013, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lėvizur: Design 3D [Lamp]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 21:34
  •  
  •  
 18. Lėvizur: Design 3D [Dysheku]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 21:34
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  08-02-2013, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Interviste me balerinin Hermes Nikaj

  Hapur nga Albo, 21-02-2012 12:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,074
  07-02-2013, 00:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Piktori Vangjel Ndrio

  Hapur nga Albo, 07-02-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 757
  07-02-2013, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Piktorja Majlinda Kelmendi

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 12:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,376
  06-02-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 13,221
  29-01-2013, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 765
  22-01-2013, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  11-01-2013, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Piktori Njazi Rukaj

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,156
  11-01-2013, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Piktorja dhe stilistja Eri Koliqi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  30-12-2012, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Isa Alibali

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  30-12-2012, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori Tahir Tahiraj

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 19:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  30-12-2012, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Punime Me Spray-t !

  Hapur nga Deni_Boy, 28-12-2012 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  28-12-2012, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Arti im,,vetem njeri nga shum te tjer.

  Hapur nga Sdo, 26-11-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,171
  27-11-2012, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Punimet e mia

  Hapur nga Xhenet.M.S., 14-12-2011 16:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,069
  26-11-2012, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,519
  21-11-2012, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: ??????

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 20:55
  •  
  •  
 30. Vizatime me programin 'paint'

  Hapur nga -BATO-, 18-05-2010 19:59
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 135,429
  16-10-2012, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,411
  11-10-2012, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tirana Po Shkaterron Simbolet E Arkitektures

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 13:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  07-10-2012, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Robert Aliaj Dragot

  Hapur nga katana, 01-05-2002 12:50
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 14,180
  27-09-2012, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lėvizur: Aktori Sulejman Dibra

  Hapur nga Albo, 19-09-2012 22:14
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  16-09-2012, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 34. Piktura Nga Piktore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 02-09-2012 07:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,275
  06-09-2012, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shtepi te vjetra ne rrezik shembje

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 05:12
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,027
  02-09-2012, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •