Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,289
Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,569
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,487
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,275
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,302
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,302
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 34,028
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,458
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 68,128
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,495
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,353
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,316
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,506
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cool Nje Dezing per ForuminShqiptar [Mr-Bledi]

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-03-2010 06:56
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,952
  15-11-2013, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,662
  09-11-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Piktori dhe skenografi Agim Zajmi

  Hapur nga angeldust, 17-03-2005 23:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 21,061
  06-11-2013, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,252
  18-10-2013, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Piktori Arben Shira

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,534
  09-10-2013, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Ndėrron jetė aktorja e mirėnjohur Drita Pelinku

  Hapur nga Albo, 02-10-2013 23:51
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  29-09-2013, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,037
  22-09-2013, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. “Artistja e Merituar” Marika Kallamata

  Hapur nga Albo, 22-09-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  22-09-2013, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Punime Druri

  Hapur nga GueSsSsS, 20-09-2013 15:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,457
  21-09-2013, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. This Is What I Call Beautiful!

  Hapur nga Erald123, 08-09-2013 21:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,224
  16-09-2013, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Skender Kamberi

  Hapur nga BlerinaL, 10-05-2009 12:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,769
  06-09-2013, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,698
  26-08-2013, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,384
  23-08-2013, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,664
  19-08-2013, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,063
  19-08-2013, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Sekretet e Gjyzepinės sė Kol Idromenos

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 16:39
  •  
  •  
 10. Regjizori Xhezair Dafa

  Hapur nga Albo, 13-07-2013 19:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,350
  13-07-2013, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,465
  09-07-2013, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 896
  01-07-2013, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Studiot dhe Galeritė nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 12-11-2003 18:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,775
  24-06-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Hobi im,piktura me vaj.

  Hapur nga altint71, 25-04-2013 14:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,213
  25-04-2013, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vangjush Mio

  Hapur nga angeldust, 07-08-2004 22:12
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,156
  23-04-2013, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Regjisori Adonis Filipi

  Hapur nga Albo, 24-03-2013 15:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  24-03-2013, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  Hapur nga AlbaneZ, 23-03-2013 16:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,426
  24-03-2013, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  23-03-2013, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Design 3D [Table for TV]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
 17. Piktori Adrian Puka

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,288
  18-03-2013, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,229
  18-03-2013, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  12-03-2013, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Guerilla - Nen Kontroll (albumi:Antishiptar)

  Hapur nga Djema, 06-03-2013 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  06-03-2013, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lulani e pikturoi “ikjen” e tij

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-02-2013 07:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  28-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Talenti 9-vjeēar, pianisti Orenc Graca

  Hapur nga Albo, 26-02-2013 18:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,160
  27-02-2013, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Keti Bashysa, gazetarja me violonēel

  Hapur nga Albo, 21-02-2013 23:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 869
  21-02-2013, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Punime projektesh me flete punedore .

  Hapur nga mia@, 20-02-2013 00:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,769
  20-02-2013, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  16-02-2013, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lėvizur: Design 3D [Lamp]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
 25. Lėvizur: Design 3D [Dysheku]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,009
  08-02-2013, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Interviste me balerinin Hermes Nikaj

  Hapur nga Albo, 21-02-2012 12:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,268
  07-02-2013, 00:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori Vangjel Ndrio

  Hapur nga Albo, 07-02-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 885
  07-02-2013, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Piktorja Majlinda Kelmendi

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,568
  06-02-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 13,935
  29-01-2013, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 968
  22-01-2013, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  11-01-2013, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Piktori Njazi Rukaj

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,325
  11-01-2013, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Piktorja dhe stilistja Eri Koliqi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 872
  30-12-2012, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Isa Alibali

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,256
  30-12-2012, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Piktori Tahir Tahiraj

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 19:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  30-12-2012, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Punime Me Spray-t !

  Hapur nga Deni_Boy, 28-12-2012 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  28-12-2012, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •