Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 694 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,880
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,745
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,664
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,460
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,022
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 26,213
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,223
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 54,138
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,622
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 20,661
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,190
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,669
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Sekretet e Gjyzepinės sė Kol Idromenos

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 15:39
  •  
  •  
 2. Regjizori Xhezair Dafa

  Hapur nga Albo, 13-07-2013 19:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,101
  13-07-2013, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,123
  09-07-2013, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  01-07-2013, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Studiot dhe Galeritė nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 12-11-2003 17:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,127
  24-06-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hobi im,piktura me vaj.

  Hapur nga altint71, 25-04-2013 14:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,723
  25-04-2013, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vangjush Mio

  Hapur nga angeldust, 07-08-2004 22:12
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,238
  23-04-2013, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Regjisori Adonis Filipi

  Hapur nga Albo, 24-03-2013 15:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  24-03-2013, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  Hapur nga AlbaneZ, 23-03-2013 16:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,179
  24-03-2013, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 806
  23-03-2013, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Design 3D [Table for TV]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
 9. Piktori Adrian Puka

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,093
  18-03-2013, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Regisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 705
  18-03-2013, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  18-03-2013, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,660
  18-03-2013, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 976
  12-03-2013, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Guerilla - Nen Kontroll (albumi:Antishiptar)

  Hapur nga Djema, 06-03-2013 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 682
  06-03-2013, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lulani e pikturoi “ikjen” e tij

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-02-2013 06:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 642
  28-02-2013, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Talenti 9-vjeēar, pianisti Orenc Graca

  Hapur nga Albo, 26-02-2013 17:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 930
  27-02-2013, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Keti Bashysa, gazetarja me violonēel

  Hapur nga Albo, 21-02-2013 22:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  21-02-2013, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Punime projektesh me flete punedore .

  Hapur nga mia@, 19-02-2013 23:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,185
  20-02-2013, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 733
  16-02-2013, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lėvizur: Design 3D [Lamp]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
 18. Lėvizur: Design 3D [Dysheku]

  Hapur nga qendros, 22-03-2013 20:34
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 797
  08-02-2013, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Interviste me balerinin Hermes Nikaj

  Hapur nga Albo, 21-02-2012 11:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,019
  06-02-2013, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Piktori Vangjel Ndrio

  Hapur nga Albo, 06-02-2013 23:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 724
  06-02-2013, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Piktorja Majlinda Kelmendi

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,268
  06-02-2013, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 12,843
  29-01-2013, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 708
  22-01-2013, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 744
  11-01-2013, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Piktori Njazi Rukaj

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 18:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,101
  11-01-2013, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Piktorja dhe stilistja Eri Koliqi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 19:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  30-12-2012, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Isa Alibali

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 19:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  30-12-2012, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori Tahir Tahiraj

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 18:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  30-12-2012, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Punime Me Spray-t !

  Hapur nga Deni_Boy, 28-12-2012 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  28-12-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Arti im,,vetem njeri nga shum te tjer.

  Hapur nga Sdo, 26-11-2012 19:14
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,113
  27-11-2012, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Punimet e mia

  Hapur nga Xhenet.M.S., 14-12-2011 15:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,889
  26-11-2012, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,368
  21-11-2012, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: ??????

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 19:55
  •  
  •  
 30. Vizatime me programin 'paint'

  Hapur nga -BATO-, 18-05-2010 18:59
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 132,400
  16-10-2012, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,320
  11-10-2012, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tirana Po Shkaterron Simbolet E Arkitektures

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,199
  07-10-2012, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Robert Aliaj Dragot

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:50
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 13,818
  27-09-2012, 02:49 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lėvizur: Aktori Sulejman Dibra

  Hapur nga Albo, 19-09-2012 21:14
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 806
  16-09-2012, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 34. Piktura Nga Piktore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 02-09-2012 06:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,165
  06-09-2012, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shtepi te vjetra ne rrezik shembje

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 04:12
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,935
  02-09-2012, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 36. SAFO Marko

  Hapur nga Brari, 27-08-2012 13:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 753
  27-08-2012, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •