Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 695 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 19,338
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,496
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 20,685
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,195
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,923
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 27,709
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,896
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 57,298
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,412
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,434
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,841
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,828
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,250
  11-08-2014, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 10:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,281
  02-07-2014, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,329
  30-06-2014, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,467
  30-06-2014, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,372
  30-05-2014, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  30-05-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,248
  30-05-2014, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,297
  20-05-2014, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 21:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,156
  19-05-2014, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,790
  26-04-2014, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Hervin Ēuli, drejtor i Teatrit Kombėtar

  Hapur nga shigjeta, 19-01-2014 18:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,482
  06-03-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,873
  16-02-2014, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,620
  16-02-2014, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  13-02-2014, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Piktori Ali Miruku

  Hapur nga Kallmeti, 12-02-2014 16:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,390
  13-02-2014, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Hapur nga qendros, 06-02-2014 10:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,304
  10-02-2014, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,304
  24-01-2014, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Piktori Aleksandėr Dragoti

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,152
  24-01-2014, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Drejtori i Cirkut Kombėtar, Kujtim Dumi

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 01:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,072
  24-01-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,712
  24-01-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,179
  22-01-2014, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Violonēelistja Klara Bregu

  Hapur nga Albo, 22-01-2014 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,212
  22-01-2014, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Gjelosh Gjokaj

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 27-07-2003 04:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,377
  16-01-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 16. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  19-12-2013, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nikolin Gurakuqi

  Hapur nga StormAngel, 20-03-2005 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,788
  14-12-2013, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. “Artisti i Popullit”, Demir Hyskja

  Hapur nga Archon, 27-03-2013 17:05
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,373
  14-12-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,383
  13-12-2013, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,282
  06-12-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kitaristi dhe kantautori Franc Koruni

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  06-12-2013, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Regjisori dhe dramaturgu Gjon Stefa

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 18:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,045
  06-12-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,512
  04-12-2013, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,367
  03-12-2013, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 18:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 35,079
  02-12-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori Gjergj Meta

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,386
  20-11-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,115
  20-11-2013, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Cool Nje Dezing per ForuminShqiptar [Mr-Bledi]

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-03-2010 06:56
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,647
  15-11-2013, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  09-11-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori dhe skenografi Agim Zajmi

  Hapur nga angeldust, 17-03-2005 23:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 20,000
  06-11-2013, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,961
  18-10-2013, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Piktori Arben Shira

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 20:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,401
  09-10-2013, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Ndėrron jetė aktorja e mirėnjohur Drita Pelinku

  Hapur nga Albo, 03-10-2013 00:51
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  29-09-2013, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 838
  22-09-2013, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. “Artistja e Merituar” Marika Kallamata

  Hapur nga Albo, 22-09-2013 01:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  22-09-2013, 01:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Punime Druri

  Hapur nga GueSsSsS, 20-09-2013 16:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,155
  21-09-2013, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. This Is What I Call Beautiful!

  Hapur nga Erald123, 08-09-2013 22:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,133
  16-09-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Skender Kamberi

  Hapur nga BlerinaL, 10-05-2009 13:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,424
  06-09-2013, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,457
  26-08-2013, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,037
  23-08-2013, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  19-08-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •