Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 694 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,869
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,742
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,660
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,455
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,015
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 26,208
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,221
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 53,994
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,622
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 20,658
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,189
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,668
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,079
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,276
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  30-06-2014, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,310
  29-05-2014, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  29-05-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  29-05-2014, 23:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,175
  20-05-2014, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  19-05-2014, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,701
  26-04-2014, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Hervin Ēuli, drejtor i Teatrit Kombėtar

  Hapur nga shigjeta, 19-01-2014 17:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,408
  06-03-2014, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,756
  16-02-2014, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  16-02-2014, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,557
  13-02-2014, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Piktori Ali Miruku

  Hapur nga Kallmeti, 12-02-2014 15:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,328
  12-02-2014, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Hapur nga qendros, 06-02-2014 09:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,251
  10-02-2014, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,257
  24-01-2014, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Piktori Aleksandėr Dragoti

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 19:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,108
  24-01-2014, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Drejtori i Cirkut Kombėtar, Kujtim Dumi

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 00:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  24-01-2014, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,639
  24-01-2014, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  22-01-2014, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Violonēelistja Klara Bregu

  Hapur nga Albo, 22-01-2014 10:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,166
  22-01-2014, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Gjelosh Gjokaj

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 27-07-2003 03:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,233
  16-01-2014, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 15:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  19-12-2013, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nikolin Gurakuqi

  Hapur nga StormAngel, 20-03-2005 10:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,726
  14-12-2013, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. “Artisti i Popullit”, Demir Hyskja

  Hapur nga Archon, 27-03-2013 16:05
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,280
  14-12-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 00:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  13-12-2013, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 20:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,219
  06-12-2013, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kitaristi dhe kantautori Franc Koruni

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 20:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  06-12-2013, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Regjisori dhe dramaturgu Gjon Stefa

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  06-12-2013, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,462
  04-12-2013, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,278
  03-12-2013, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 17:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 34,541
  02-12-2013, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori Gjergj Meta

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 16:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,324
  20-11-2013, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,062
  20-11-2013, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cool Nje Dezing per ForuminShqiptar [Mr-Bledi]

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-03-2010 05:56
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,538
  15-11-2013, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,412
  09-11-2013, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori dhe skenografi Agim Zajmi

  Hapur nga angeldust, 17-03-2005 22:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 19,628
  06-11-2013, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,877
  18-10-2013, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori Arben Shira

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,350
  09-10-2013, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Ndėrron jetė aktorja e mirėnjohur Drita Pelinku

  Hapur nga Albo, 02-10-2013 23:51
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  29-09-2013, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  22-09-2013, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. “Artistja e Merituar” Marika Kallamata

  Hapur nga Albo, 22-09-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 918
  22-09-2013, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Punime Druri

  Hapur nga GueSsSsS, 20-09-2013 15:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,048
  21-09-2013, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. This Is What I Call Beautiful!

  Hapur nga Erald123, 08-09-2013 21:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,910
  16-09-2013, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Skender Kamberi

  Hapur nga BlerinaL, 10-05-2009 12:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,239
  06-09-2013, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,378
  26-08-2013, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,943
  23-08-2013, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,394
  19-08-2013, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 825
  19-08-2013, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •