Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,046
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,520
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,446
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,236
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,259
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,269
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,977
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,427
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 67,943
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,460
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,323
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,284
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,484
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,023
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,723
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,562
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,091
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,945
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,857
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,582
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,733
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,130
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,504
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,587
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,767
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,233
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,282
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,745
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 53,494
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,504
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,751
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,505
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,611
  30-06-2014, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,547
  29-05-2014, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,493
  29-05-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,628
  20-05-2014, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  19-05-2014, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Hervin Ēuli, drejtor i Teatrit Kombėtar

  Hapur nga shigjeta, 19-01-2014 18:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,764
  06-03-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,257
  16-02-2014, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,835
  16-02-2014, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,877
  13-02-2014, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Piktori Ali Miruku

  Hapur nga Kallmeti, 12-02-2014 16:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,576
  13-02-2014, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Hapur nga qendros, 06-02-2014 10:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,491
  10-02-2014, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  24-01-2014, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Piktori Aleksandėr Dragoti

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  24-01-2014, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Drejtori i Cirkut Kombėtar, Kujtim Dumi

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 01:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  24-01-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,917
  24-01-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  22-01-2014, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Violonēelistja Klara Bregu

  Hapur nga Albo, 22-01-2014 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,389
  22-01-2014, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Gjelosh Gjokaj

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 27-07-2003 03:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,816
  16-01-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 23. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  19-12-2013, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nikolin Gurakuqi

  Hapur nga StormAngel, 20-03-2005 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,980
  14-12-2013, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. “Artisti i Popullit”, Demir Hyskja

  Hapur nga Archon, 27-03-2013 16:05
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,646
  14-12-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,554
  13-12-2013, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,474
  06-12-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kitaristi dhe kantautori Franc Koruni

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,164
  06-12-2013, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Regjisori dhe dramaturgu Gjon Stefa

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 18:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,180
  06-12-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  04-12-2013, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,726
  03-12-2013, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 17:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 36,315
  02-12-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Piktori Gjergj Meta

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,610
  20-11-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,266
  20-11-2013, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •