Close
Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314
Duke renditur temat 651 deri 695 prej 695 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 19,301
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,470
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 20,654
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,171
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,900
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 27,671
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,877
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 57,173
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,387
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,418
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,824
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,823
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Krijesa e Pellazgjėve

  Hapur nga Pelasgian, 22-12-2002 21:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,697
  19-04-2003, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fotografi nga DINU LAZAR

  Hapur nga ChuChu, 06-03-2003 22:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 4,134
  18-04-2003, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Punime Vetiake - tė bėra me fotoshop

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 11-04-2003 21:25
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,204
  18-04-2003, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Francesco Albani

  Hapur nga Dita, 05-03-2003 14:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,692
  05-03-2003, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ēezarina Daragjati

  Hapur nga Brari, 02-03-2003 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,578
  02-03-2003, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mėmėdhe quhetė toka...

  Hapur nga edspace, 03-02-2003 00:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,633
  01-03-2003, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ilir Zefi

  Hapur nga katana, 26-02-2003 15:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,305
  28-02-2003, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arben Theodhosi

  Hapur nga katana, 23-01-2003 15:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,828
  26-01-2003, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Artan Shabani

  Hapur nga Eni, 15-05-2002 08:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,781
  24-01-2003, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arti i Mitologjisė

  Hapur nga katana, 11-06-2002 18:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,543
  19-01-2003, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mbi Onufrin dhe Krijimet e Tij

  Hapur nga Fiori, 11-01-2003 23:57
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,725
  13-01-2003, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Question Arti popullor shqiptar dhe pedofilia

  Hapur nga sn0m, 31-12-2002 13:06
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,975
  03-01-2003, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gjon Mili- fotografisti shqiptar

  Hapur nga katana, 06-12-2002 22:45
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,991
  24-12-2002, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,070
  12-12-2002, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Monologjet E Vagines

  Hapur nga Alesia, 02-12-2002 09:24
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,761
  11-12-2002, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 15. art i zhveshur

  Hapur nga dimegeni, 03-09-2002 08:53
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,219
  25-11-2002, 01:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Fraza nga komedia "Pallati 176"

  Hapur nga DINA, 20-09-2002 04:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 14,693
  23-11-2002, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,220
  28-10-2002, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. contemporary

  Hapur nga liliella, 10-10-2002 14:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,552
  26-10-2002, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Erzen Shkololli - Art i Panjohur

  Hapur nga katana, 12-09-2002 21:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,534
  29-09-2002, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arti ilir nė prehistori

  Hapur nga Eni, 24-09-2002 12:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,607
  25-09-2002, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Arti Mesolit

  Hapur nga Fiori, 24-09-2002 15:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,936
  24-09-2002, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,068
  15-09-2002, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,368
  10-09-2002, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,372
  29-08-2002, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,439
  11-08-2002, 23:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. sally mann

  Hapur nga liliella, 31-07-2002 19:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 13,933
  02-08-2002, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ilir Pojani

  Hapur nga SyntheticZero, 26-07-2002 05:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,820
  26-07-2002, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Genci Rexhepaj - Firenze (Itali)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 18-07-2002 20:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,221
  21-07-2002, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Auto-portrete

  Hapur nga katana, 12-07-2002 14:18
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,383
  12-07-2002, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. "Dardania" e Haklajit, sukses nė Izrael

  Hapur nga Blendi, 08-07-2002 19:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,032
  08-07-2002, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,864
  08-07-2002, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Artizanati i pasqyruar nė foto

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 03-07-2002 17:43
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,476
  03-07-2002, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qėllimi i Artit

  Hapur nga Fiori, 13-06-2002 23:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,352
  19-06-2002, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Art apo Fallco?! E nga ta dimė ne... ?!

  Hapur nga bursa33, 12-06-2002 14:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,903
  15-06-2002, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Faik Morina

  Hapur nga katana, 01-05-2002 12:36
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,256
  07-06-2002, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Adrian Ēenes - Emocioni Figurativ

  Hapur nga katana, 29-05-2002 20:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,214
  29-05-2002, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Artur Gorishti nė Marubi 02'

  Hapur nga une jam Z..., 08-05-2002 14:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,845
  25-05-2002, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Genc Pėrmeti

  Hapur nga katana, 09-05-2002 18:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,664
  09-05-2002, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Igli Jorgo

  Hapur nga katana, 09-05-2002 18:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,675
  09-05-2002, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,131
  07-05-2002, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. www.louvre.fr

  Hapur nga peoples, 30-04-2002 09:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,389
  02-05-2002, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question Muzetė - Katastrofė?

  Hapur nga katana, 01-05-2002 13:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,110
  01-05-2002, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 37. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 10:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,749
  24-04-2002, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Post Art - Diskutim

  Hapur nga Fiori, 20-04-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,867
  20-04-2002, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •