Close
Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314
Duke renditur temat 651 deri 694 prej 694 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,872
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,744
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,661
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,458
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,019
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 26,211
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,222
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 54,046
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,622
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 20,660
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,190
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,669
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Fotografi nga DINU LAZAR

  Hapur nga ChuChu, 06-03-2003 21:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,908
  18-04-2003, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Punime Vetiake - tė bėra me fotoshop

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 11-04-2003 20:25
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,034
  18-04-2003, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Francesco Albani

  Hapur nga Dita, 05-03-2003 13:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,594
  05-03-2003, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēezarina Daragjati

  Hapur nga Brari, 02-03-2003 08:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,533
  02-03-2003, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mėmėdhe quhetė toka...

  Hapur nga edspace, 02-02-2003 23:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,546
  01-03-2003, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Zefi

  Hapur nga katana, 26-02-2003 14:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,194
  28-02-2003, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Arben Theodhosi

  Hapur nga katana, 23-01-2003 14:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,760
  26-01-2003, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artan Shabani

  Hapur nga Eni, 15-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,706
  24-01-2003, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arti i Mitologjisė

  Hapur nga katana, 11-06-2002 17:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,379
  19-01-2003, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mbi Onufrin dhe Krijimet e Tij

  Hapur nga Fiori, 11-01-2003 22:57
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,332
  13-01-2003, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Arti popullor shqiptar dhe pedofilia

  Hapur nga sn0m, 31-12-2002 12:06
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,845
  03-01-2003, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gjon Mili- fotografisti shqiptar

  Hapur nga katana, 06-12-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,893
  24-12-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,995
  12-12-2002, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Monologjet E Vagines

  Hapur nga Alesia, 02-12-2002 08:24
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,585
  11-12-2002, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. art i zhveshur

  Hapur nga dimegeni, 03-09-2002 07:53
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,050
  25-11-2002, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fraza nga komedia "Pallati 176"

  Hapur nga DINA, 20-09-2002 03:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 14,139
  23-11-2002, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,096
  28-10-2002, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. contemporary

  Hapur nga liliella, 10-10-2002 13:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,492
  26-10-2002, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Erzen Shkololli - Art i Panjohur

  Hapur nga katana, 12-09-2002 20:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,379
  29-09-2002, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arti ilir nė prehistori

  Hapur nga Eni, 24-09-2002 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,461
  25-09-2002, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arti Mesolit

  Hapur nga Fiori, 24-09-2002 14:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,898
  24-09-2002, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,011
  15-09-2002, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,304
  10-09-2002, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,312
  29-08-2002, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,367
  11-08-2002, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. sally mann

  Hapur nga liliella, 31-07-2002 18:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 13,588
  02-08-2002, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ilir Pojani

  Hapur nga SyntheticZero, 26-07-2002 04:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,769
  26-07-2002, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Genci Rexhepaj - Firenze (Itali)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 18-07-2002 19:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,110
  21-07-2002, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Auto-portrete

  Hapur nga katana, 12-07-2002 13:18
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,277
  12-07-2002, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. "Dardania" e Haklajit, sukses nė Izrael

  Hapur nga Blendi, 08-07-2002 18:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,931
  08-07-2002, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,570
  08-07-2002, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Artizanati i pasqyruar nė foto

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 03-07-2002 16:43
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,330
  03-07-2002, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Qėllimi i Artit

  Hapur nga Fiori, 13-06-2002 22:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,272
  19-06-2002, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Art apo Fallco?! E nga ta dimė ne... ?!

  Hapur nga bursa33, 12-06-2002 13:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,828
  15-06-2002, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Faik Morina

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:36
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,094
  07-06-2002, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Adrian Ēenes - Emocioni Figurativ

  Hapur nga katana, 29-05-2002 19:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,166
  29-05-2002, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Artur Gorishti nė Marubi 02'

  Hapur nga une jam Z..., 08-05-2002 13:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,743
  25-05-2002, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Genc Pėrmeti

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,577
  09-05-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Igli Jorgo

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,605
  09-05-2002, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,012
  07-05-2002, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. www.louvre.fr

  Hapur nga peoples, 30-04-2002 08:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,324
  02-05-2002, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Question Muzetė - Katastrofė?

  Hapur nga katana, 01-05-2002 12:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,044
  01-05-2002, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,679
  24-04-2002, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post Art - Diskutim

  Hapur nga Fiori, 20-04-2002 17:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,798
  20-04-2002, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •