Close
Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 695 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 19,300
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,470
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 20,654
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,171
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,900
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 27,671
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,876
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 57,173
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,387
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,418
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,823
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,823
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shpend Bengu

  Hapur nga katana, 09-05-2002 18:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,587
  26-01-2006, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pikturat e mia

  Hapur nga zarathustra, 31-03-2003 10:53
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,255
  17-01-2006, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Smile disa punime me photoshop

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 12:04
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,306
  07-01-2006, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Fotografite qe shenuan '05 nga Reuters

  Hapur nga StormAngel, 19-12-2005 10:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,252
  24-12-2005, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Orientalisti Jean Gerome

  Hapur nga Gunnar, 08-11-2005 10:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,017
  21-12-2005, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arti i pikturės dhe skulpturės nė hekur

  Hapur nga pekomeri, 09-09-2003 04:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,415
  02-12-2005, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Arrow Artet e Bukura tė Shqipėrisė

  Hapur nga [A-SHKODRANI], 29-11-2005 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,480
  29-11-2005, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arkitektura nė Shqipėri

  Hapur nga kacaku basket, 19-03-2003 14:28
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,181
  19-11-2005, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Info, shqiptare qė ekspozojne ne europe

  Hapur nga daydreamer, 19-11-2005 07:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  19-11-2005, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fillim i njė fillimi

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 16:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 10,002
  17-11-2005, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,413
  14-11-2005, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fatmir Velaj

  Hapur nga liliella, 12-12-2003 18:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,683
  07-11-2005, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kapakė revistash

  Hapur nga Postmodern, 09-03-2005 06:50
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,084
  07-11-2005, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Wink Fotografi nga syri katanės - Washington D.C.

  Hapur nga katana, 26-04-2002 19:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,134
  07-11-2005, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sirena (Muret e Leilės)

  Hapur nga Leila, 11-08-2003 03:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 14,158
  05-11-2005, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,879
  29-10-2005, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,673
  26-10-2005, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Bienale e Tiranės

  Hapur nga katana, 24-04-2002 10:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,496
  03-10-2005, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. bienale e tiranes 3

  Hapur nga daydreamer, 30-09-2005 04:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,111
  30-09-2005, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A Morbelli

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 19:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,232
  09-09-2005, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Emilio Gola

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 18:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  09-09-2005, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Skulptorja Nebie Berisha

  Hapur nga Fiori, 30-08-2005 11:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,602
  30-08-2005, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cool Arkitekturė shqipėtare!

  Hapur nga RTP, 17-02-2005 09:20
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,222
  16-08-2005, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wink Dizajni & Arti i Karameles

  Hapur nga Karamel Eyez, 22-03-2003 03:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,723
  30-07-2005, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,861
  27-07-2005, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Ringjallja e "Motrės Tone" nė Luvėr

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 16:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,405
  21-07-2005, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,298
  19-07-2005, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,921
  10-07-2005, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Disa punime te mia ne Photoshop 7.0

  Hapur nga Davius, 17-04-2005 10:30
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,401
  07-07-2005, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Zef Kolombi (1907 – 1949)

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 20:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,114
  21-06-2005, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori Leonard Previzi

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 20:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,807
  21-06-2005, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Disa nga punimet e mia tė artit

  Hapur nga AlametCuni, 10-06-2003 13:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,445
  18-06-2005, 02:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,210
  16-06-2005, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Artisti Pejan - Sislej Xhafa

  Hapur nga dodoni, 06-03-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,691
  11-06-2005, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  31-05-2005, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Fotografia vs. Pikturen

  Hapur nga anja bojku, 11-03-2005 21:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,897
  15-05-2005, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arti i Violinės nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 10-03-2003 18:09
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,987
  09-05-2005, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Arkitektat E Shituem Utopie

  Hapur nga Postmodern, 17-04-2005 10:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,801
  18-04-2005, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Oriana Kurteshi, sopranoja shqiptare

  Hapur nga StormAngel, 12-04-2005 23:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,715
  13-04-2005, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Cmimet "KULT"

  Hapur nga liliella, 31-03-2005 11:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,989
  11-04-2005, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,380
  09-04-2005, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,223
  06-04-2005, 22:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Arkitektura tipike ne rrezik ne Shqiperi!

  Hapur nga anja bojku, 07-03-2005 12:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,693
  05-04-2005, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,421
  27-03-2005, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Vdiq Kenzo Tange

  Hapur nga Postmodern, 27-03-2005 18:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,046
  27-03-2005, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,979
  26-03-2005, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,083
  23-03-2005, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Balerinet shqiptare ne mediaset.

  Hapur nga Mina, 18-03-2005 15:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,210
  21-03-2005, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •