Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,951
Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,475
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,395
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,174
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,204
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,233
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,910
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,392
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 67,834
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,395
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,276
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,250
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,458
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Museume Arti Online

  Hapur nga Julie, 26-03-2006 20:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,254
  03-04-2006, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Evgeni Plushenko

  Hapur nga Brari, 02-04-2006 12:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,482
  03-04-2006, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Surealizmi Pezak

  Hapur nga Brari, 29-03-2006 03:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,360
  29-03-2006, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. C'fare shikoni?

  Hapur nga Julie, 25-01-2006 23:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 6,510
  28-03-2006, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Origjinale?

  Hapur nga Veshtrusja, 18-11-2005 12:00
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,212
  26-03-2006, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Vizatimet e Veshtruses

  Hapur nga Veshtrusja, 03-02-2005 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,499
  17-03-2006, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Artistė shqiptarė

  Hapur nga krishna, 24-02-2006 09:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,458
  17-03-2006, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Art Pad Pikturim Online

  Hapur nga StormAngel, 08-04-2005 10:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,536
  19-02-2006, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dicka nga une...

  Hapur nga Margot, 30-11-2005 21:00
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,161
  10-02-2006, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Macromedia Flash 8

  Hapur nga burim980, 28-01-2006 11:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,254
  29-01-2006, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shpend Bengu

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 9,510
  26-01-2006, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pikturat e mia

  Hapur nga zarathustra, 31-03-2003 10:53
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,739
  17-01-2006, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Smile disa punime me photoshop

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 11:04
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,720
  07-01-2006, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fotografite qe shenuan '05 nga Reuters

  Hapur nga StormAngel, 19-12-2005 10:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,390
  24-12-2005, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Orientalisti Jean Gerome

  Hapur nga Gunnar, 08-11-2005 10:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,494
  21-12-2005, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arti i pikturės dhe skulpturės nė hekur

  Hapur nga pekomeri, 09-09-2003 03:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,424
  02-12-2005, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arrow Artet e Bukura tė Shqipėrisė

  Hapur nga [A-SHKODRANI], 29-11-2005 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,755
  29-11-2005, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arkitektura nė Shqipėri

  Hapur nga kacaku basket, 19-03-2003 14:28
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,013
  19-11-2005, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Info, shqiptare qė ekspozojne ne europe

  Hapur nga daydreamer, 19-11-2005 07:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,376
  19-11-2005, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Fillim i njė fillimi

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 15:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 11,783
  17-11-2005, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,663
  14-11-2005, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Fatmir Velaj

  Hapur nga liliella, 12-12-2003 18:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,364
  07-11-2005, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kapakė revistash

  Hapur nga Postmodern, 09-03-2005 06:50
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,638
  07-11-2005, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Fotografi nga syri katanės - Washington D.C.

  Hapur nga katana, 26-04-2002 18:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,133
  07-11-2005, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sirena (Muret e Leilės)

  Hapur nga Leila, 11-08-2003 02:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 15,774
  05-11-2005, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 15,401
  29-10-2005, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,855
  26-10-2005, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Bienale e Tiranės

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,556
  03-10-2005, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. bienale e tiranes 3

  Hapur nga daydreamer, 30-09-2005 03:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,258
  30-09-2005, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A Morbelli

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 18:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,355
  09-09-2005, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Emilio Gola

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 17:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,393
  09-09-2005, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Skulptorja Nebie Berisha

  Hapur nga Fiori, 30-08-2005 10:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,759
  30-08-2005, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cool Arkitekturė shqipėtare!

  Hapur nga RTP, 17-02-2005 09:20
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,206
  16-08-2005, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Wink Dizajni & Arti i Karameles

  Hapur nga Karamel Eyez, 22-03-2003 03:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,622
  30-07-2005, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,260
  27-07-2005, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Ringjallja e "Motrės Tone" nė Luvėr

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 16:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,672
  21-07-2005, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,522
  19-07-2005, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,402
  10-07-2005, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Disa punime te mia ne Photoshop 7.0

  Hapur nga Davius, 17-04-2005 09:30
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,969
  07-07-2005, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Zef Kolombi (1907 – 1949)

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 19:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,301
  21-06-2005, 19:38 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Piktori Leonard Previzi

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 19:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,963
  21-06-2005, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Disa nga punimet e mia tė artit

  Hapur nga AlametCuni, 10-06-2003 12:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,615
  18-06-2005, 01:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,370
  16-06-2005, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Artisti Pejan - Sislej Xhafa

  Hapur nga dodoni, 06-03-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,280
  11-06-2005, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,458
  31-05-2005, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Fotografia vs. Pikturen

  Hapur nga anja bojku, 11-03-2005 21:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,111
  15-05-2005, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Arti i Violinės nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 10-03-2003 18:09
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 9,897
  09-05-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Arkitektat E Shituem Utopie

  Hapur nga Postmodern, 17-04-2005 09:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,105
  18-04-2005, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •