Close
Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 694 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,876
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,744
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,663
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,460
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,019
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 26,212
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,222
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 54,103
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,622
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 20,661
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,190
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,669
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pikturat e mia

  Hapur nga zarathustra, 31-03-2003 09:53
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,160
  17-01-2006, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Smile disa punime me photoshop

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 11:04
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,268
  07-01-2006, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fotografite qe shenuan '05 nga Reuters

  Hapur nga StormAngel, 19-12-2005 09:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,218
  24-12-2005, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Orientalisti Jean Gerome

  Hapur nga Gunnar, 08-11-2005 09:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,345
  21-12-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Arti i pikturės dhe skulpturės nė hekur

  Hapur nga pekomeri, 09-09-2003 03:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,668
  02-12-2005, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arrow Artet e Bukura tė Shqipėrisė

  Hapur nga [A-SHKODRANI], 29-11-2005 14:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,409
  29-11-2005, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Arkitektura nė Shqipėri

  Hapur nga kacaku basket, 19-03-2003 13:28
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,942
  19-11-2005, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Info, shqiptare qė ekspozojne ne europe

  Hapur nga daydreamer, 19-11-2005 06:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,161
  19-11-2005, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fillim i njė fillimi

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 15:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 9,686
  17-11-2005, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,343
  14-11-2005, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fatmir Velaj

  Hapur nga liliella, 12-12-2003 17:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,529
  07-11-2005, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kapakė revistash

  Hapur nga Postmodern, 09-03-2005 05:50
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,964
  07-11-2005, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Wink Fotografi nga syri katanės - Washington D.C.

  Hapur nga katana, 26-04-2002 18:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,987
  07-11-2005, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sirena (Muret e Leilės)

  Hapur nga Leila, 11-08-2003 02:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 13,608
  05-11-2005, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,628
  29-10-2005, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,601
  26-10-2005, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Bienale e Tiranės

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,273
  03-10-2005, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. bienale e tiranes 3

  Hapur nga daydreamer, 30-09-2005 03:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,065
  30-09-2005, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A Morbelli

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 18:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  09-09-2005, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Emilio Gola

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 17:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  09-09-2005, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Skulptorja Nebie Berisha

  Hapur nga Fiori, 30-08-2005 10:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,514
  30-08-2005, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cool Arkitekturė shqipėtare!

  Hapur nga RTP, 17-02-2005 08:20
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,965
  16-08-2005, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Wink Dizajni & Arti i Karameles

  Hapur nga Karamel Eyez, 22-03-2003 02:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,523
  30-07-2005, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,742
  27-07-2005, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lėvizur: Ringjallja e "Motrės Tone" nė Luvėr

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-11-2013 15:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,318
  21-07-2005, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,205
  19-07-2005, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,789
  10-07-2005, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa punime te mia ne Photoshop 7.0

  Hapur nga Davius, 17-04-2005 09:30
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,283
  07-07-2005, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zef Kolombi (1907 – 1949)

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 19:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,072
  21-06-2005, 19:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori Leonard Previzi

  Hapur nga Fiori, 21-06-2005 19:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  21-06-2005, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Disa nga punimet e mia tė artit

  Hapur nga AlametCuni, 10-06-2003 12:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,179
  18-06-2005, 01:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,173
  16-06-2005, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Artisti Pejan - Sislej Xhafa

  Hapur nga dodoni, 06-03-2003 05:25
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,567
  11-06-2005, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,254
  31-05-2005, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Fotografia vs. Pikturen

  Hapur nga anja bojku, 11-03-2005 20:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,553
  15-05-2005, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arti i Violinės nė Shqipėri

  Hapur nga katana, 10-03-2003 17:09
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,777
  09-05-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arkitektat E Shituem Utopie

  Hapur nga Postmodern, 17-04-2005 09:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,700
  18-04-2005, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Oriana Kurteshi, sopranoja shqiptare

  Hapur nga StormAngel, 12-04-2005 22:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,656
  13-04-2005, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cmimet "KULT"

  Hapur nga liliella, 31-03-2005 10:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,902
  11-04-2005, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,333
  09-04-2005, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,011
  06-04-2005, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arkitektura tipike ne rrezik ne Shqiperi!

  Hapur nga anja bojku, 07-03-2005 11:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,626
  05-04-2005, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,313
  27-03-2005, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Vdiq Kenzo Tange

  Hapur nga Postmodern, 27-03-2005 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,008
  27-03-2005, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,906
  26-03-2005, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,999
  23-03-2005, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Balerinet shqiptare ne mediaset.

  Hapur nga Mina, 18-03-2005 14:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,116
  21-03-2005, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Artisti - Adrian Paci

  Hapur nga katana, 15-07-2003 12:38
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,276
  15-03-2005, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •