Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 954 gjithsej

Forumi: Muzika shqiptare

Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

  Moderatorėt:

  1. darwin,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 469
  • Postime: 14,034
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ndihmoni njėri tjetrin

  Hapur nga hiedi, 05-03-2003 09:32
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 513
  • Lexime: 140,838
  23-06-2019, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare

  Hapur nga shigjeta, 19-05-2004 02:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 62,553
  12-01-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lista e kėngėtarėve & grupeve shqiptare

  Hapur nga shigjeta, 01-07-2008 00:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 30,627
  01-07-2008, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Rregullat e nėnforumit tė muzikės

  Hapur nga shigjeta, 18-12-2002 16:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 16,811
  25-02-2013, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Adelina Ismaili

  Hapur nga The Dardha, 07-09-2002 23:00
  61 Faqe
  1 2 3 ... 61
  • Pėrgjigje: 1,208
  • Lexime: 430,571
  07-06-2009, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nje Kenge per TY!

  Hapur nga PINK, 15-11-2014 17:28
  108 Faqe
  1 2 3 ... 108
  • Pėrgjigje: 2,140
  • Lexime: 201,225
  27-03-2017, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zanfina Ismajli

  Hapur nga Zevzeku, 30-08-2006 09:20
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 383
  • Lexime: 146,902
  06-05-2010, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Rebel a.k.a UniKKatiL & TBA

  Hapur nga the_General, 22-03-2005 03:15
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 297
  • Lexime: 127,270
  29-09-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nora Istrefi- e vogėl nė moshė, por e madhe artistikisht !

  Hapur nga Ermelita, 17-07-2005 07:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 123,133
  25-07-2011, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Akorde per kenge shqiptare!

  Hapur nga dimegeni, 24-04-2002 07:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 94,806
  26-08-2015, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ē'mendoni pėr Bleona Qeretin?

  Hapur nga blondina, 24-10-2002 11:41
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 417
  • Lexime: 93,745
  18-07-2011, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Genta Ismajli

  Hapur nga dodoni, 19-06-2005 18:52
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 88,896
  25-05-2011, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Genta apo Zanfina

  Hapur nga LOVE_ANGEL, 20-08-2004 22:00
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 86,819
  06-12-2007, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kėngė partizane/patriotike

  Hapur nga Liceisti, 28-06-2003 22:31
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 79,890
  17-12-2010, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Adelina Ismaili (II)

  Hapur nga Bl3ri, 08-06-2009 04:03
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 468
  • Lexime: 73,229
  06-06-2019, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēiljeta Xhilaga

  Hapur nga Davius, 01-07-2007 11:37
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 68,566
  08-09-2012, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up Serenata dhe Kėngė Korēare

  Hapur nga Fiori, 09-05-2002 21:07
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 67,873
  17-09-2015, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Music Explosion !

  Hapur nga daniel00, 06-08-2010 02:30
  55 Faqe
  1 2 3 ... 55
  • Pėrgjigje: 1,095
  • Lexime: 62,716
  22-08-2010, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Intervista me kėngėtarė shqiptarė!

  Hapur nga ChuChu, 02-06-2003 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 57,586
  20-05-2007, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Elita 5

  Hapur nga Albo, 22-04-2002 15:06
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 291
  • Lexime: 54,789
  07-09-2018, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Grupet mė tė mira shqiptare tė rap-it

  Hapur nga GL_Branch, 17-07-2004 12:39
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 235
  • Lexime: 50,383
  18-11-2015, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Alban Skėnderaj

  Hapur nga Davius, 12-05-2005 14:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 48,744
  20-06-2019, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 45,574
  11-08-2009, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Edona Llalloshi

  Hapur nga shigjeta, 03-04-2003 16:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 43,338
  05-02-2013, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Adelina apo Gentiana Ismaili

  Hapur nga SeXxXy_EDANA_04, 19-08-2004 13:25
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 43,277
  12-12-2007, 02:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. TUNA-Altuna Sejdiu

  Hapur nga dibrani2006, 27-05-2006 10:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 42,387
  07-08-2019, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ermal Fejzullahu

  Hapur nga shigjeta, 29-01-2006 21:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 41,741
  12-08-2019, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Cilen kenge po degjoni?

  Hapur nga prizrenasi_30, 27-04-2011 10:20
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 884
  • Lexime: 41,594
  15-05-2011, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Blero

  Hapur nga Davius, 12-05-2005 14:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 41,280
  12-12-2010, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pėrshėndetje me muzikė.

  Hapur nga [PaRTiZoNi], 13-04-2011 04:40
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 799
  • Lexime: 40,546
  01-05-2011, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Humbur...mes tingujsh!

  Hapur nga EXODUS, 11-02-2012 17:31
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 850
  • Lexime: 39,911
  23-02-2012, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Tingulli 3

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 22-12-2002 15:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 38,876
  15-12-2010, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kėnga Magjike 2007

  Hapur nga erindi_al, 18-09-2007 08:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 38,697
  18-12-2007, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Elvana Gjata

  Hapur nga KILI, 20-11-2006 07:55
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 38,092
  09-08-2019, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Historia e kenges popullore shkodrane & tekstet

  Hapur nga bjanku, 24-09-2002 00:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 37,470
  15-09-2015, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Leonora Jakupi

  Hapur nga shigjeta, 12-01-2005 03:00
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 35,895
  11-10-2011, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pirro Ēako

  Hapur nga shigjeta, 10-05-2003 21:42
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 33,742
  22-08-2019, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tefta (Tashko) Koco

  Hapur nga Brari, 02-03-2003 06:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 33,698
  03-11-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Arrow Kėnga ime ...100 vjet Shtet...!

  Hapur nga Ēaushi, 03-11-2012 21:23
  25 Faqe
  1 2 3 ... 25
  • Pėrgjigje: 497
  • Lexime: 33,666
  18-04-2013, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 33,055
  24-03-2008, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tekste te ndryshme kengesh shqiptare!

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 21-04-2002 06:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 31,913
  14-03-2010, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tekste kengėsh tė tipit "mos u habit"

  Hapur nga Dreri, 04-11-2003 00:54
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 31,564
  03-08-2007, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Eurovision 2012

  Hapur nga drilons, 25-04-2012 13:44
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 645
  • Lexime: 31,275
  18-06-2012, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Muzike, dhe prove

  Hapur nga Xhuxhumaku, 26-01-2014 05:47
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 585
  • Lexime: 29,965
  14-03-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kėngė pėr dashurinė

  Hapur nga shigjeta, 21-05-2003 01:18
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 29,838
  15-10-2006, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Vere, vape dhe muz-ike...

  Hapur nga Xhuxhumaku, 05-08-2014 09:17
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 743
  • Lexime: 29,542
  22-09-2014, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Elhaida Dani

  Hapur nga sirena_adria, 18-07-2011 10:16
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 28,822
  11-05-2019, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 42. West Side Family (WSF)

  Hapur nga Tironce_Moderne, 04-02-2003 04:26
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 28,018
  17-04-2009, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Kėngėtar tė huaj qė kėndojnė shqip.

  Hapur nga DYDRINAS, 10-09-2011 10:39
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 234
  • Lexime: 27,797
  09-07-2019, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Inva Mula

  Hapur nga Brari, 19-12-2002 20:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 27,678
  28-07-2019, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Greta Koēi

  Hapur nga Davius, 09-12-2006 09:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 27,586
  01-08-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pershendetje me tinguj & kenge!...Vere 2008

  Hapur nga INFINITY©, 16-07-2008 03:08
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 307
  • Lexime: 27,031
  29-07-2008, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Red face Relaks dhe MUZIKE.........

  Hapur nga Busy Girl, 22-09-2014 04:28
  28 Faqe
  1 2 3 ... 28
  • Pėrgjigje: 551
  • Lexime: 26,985
  18-10-2014, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Soni Malaj

  Hapur nga shkodrane82, 08-09-2005 10:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 26,938
  10-06-2014, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •