Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke renditur temat 951 deri 957 prej 957 gjithsej

Forumi: Muzika shqiptare

Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

  Moderatorėt:

  1. darwin,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 471
  • Postime: 14,140
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ndihmoni njėri tjetrin

  Hapur nga hiedi, 05-03-2003 08:32
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 513
  • Lexime: 146,813
  23-06-2019, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare

  Hapur nga shigjeta, 19-05-2004 01:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 65,145
  12-01-2017, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Rregullat e nėnforumit tė muzikės

  Hapur nga shigjeta, 18-12-2002 15:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,664
  25-02-2013, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lista e kėngėtarėve & grupeve shqiptare

  Hapur nga shigjeta, 30-06-2008 23:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 31,800
  30-06-2008, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,650
  15-09-2002, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Fest 2001

  Hapur nga Fiori, 01-09-2002 02:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,378
  01-09-2002, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Elita5 - Notat pėr kitarė

  Hapur nga dimegeni, 24-06-2008 20:53
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Akorde per kitare

  Hapur nga dimegeni, 24-06-2008 20:54
  •  
  •  
 4. Lirika kengesh nga festivalet e femijve

  Hapur nga shigjeta, 10-05-2002 17:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,464
  31-05-2002, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tonin Markun

  Hapur nga Anton, 04-05-2002 21:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,073
  04-05-2002, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Muzika Shqiptare - leshai

  Hapur nga shigjeta, 21-04-2002 00:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,839
  21-04-2002, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •