Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 328 gjithsej

Forumi: Kulturė demokratike

Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ēfarė ėshtė demokracia?

  Hapur nga ILovePejaa, 25-12-2004 04:55
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 82,587
  25-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė mund tė bėjmė sot pėr atdheun

  Hapur nga Arbushi, 01-05-2002 18:20
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 193
  • Lexime: 72,350
  10-10-2012, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 17-05-2003 03:39
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 71,933
  08-02-2013, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Kultura e Debatit

  Hapur nga Albo, 31-10-2002 03:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 65,370
  12-09-2014, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Përse largohen intelektualët nga Shqipëria?

  Hapur nga Arbushi, 01-05-2002 18:12
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 63,568
  01-05-2011, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Lajme - Njohuri - Tė Reja

  Hapur nga drini_nė_TR, 31-03-2003 16:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 48,701
  13-11-2007, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Atdheu im, i vetmi vend ku…

  Hapur nga Archon, 01-05-2013 16:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 129,544
  20-02-2014, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfare i mungon demokracisė shqiptare, qė nuk funksionon ?

  Hapur nga Astrit Kosturi, 24-06-2009 07:36
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 370
  • Lexime: 40,961
  29-09-2014, 01:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A mund te kete me shume gra lidere ne shoqerine shqiptare?

  Hapur nga pranvera bica, 25-04-2009 12:45
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 35,307
  25-12-2015, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,856
  10-11-2012, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arrow A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?

  Hapur nga Arbushi, 01-05-2002 18:15
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 189
  • Lexime: 22,089
  10-01-2011, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kapitalizmi, ideali i panjohur

  Hapur nga Toro, 15-03-2010 05:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 21,779
  25-07-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sa janė shqiptarėt afėr kulturės evropiane?

  Hapur nga OJQ 'Vlera', 01-11-2011 07:07
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 20,807
  03-03-2013, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si tė pėrgatitet njė CV?

  Hapur nga Davius, 01-06-2006 16:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 20,737
  01-06-2006, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ēfarė ėshtė politika?

  Hapur nga Tigrimelara, 06-05-2007 20:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 19,603
  19-10-2012, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cila edukate i nevojitet njeriut te sotėm bashkekohor?

  Hapur nga oliver55, 25-03-2008 23:28
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 19,273
  12-06-2008, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēdo tė thotė tė jesh njeri i lirė?

  Hapur nga Albo, 24-03-2013 19:48
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 19,224
  12-11-2014, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post Kultura Demokratike nė Shqipėri

  Hapur nga Borix, 02-05-2007 06:20
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 18,719
  02-02-2008, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cilat jane vlerat kombetare Shqiptare?

  Hapur nga AJSBERG, 26-01-2009 09:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 17,013
  04-08-2009, 03:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 16,458
  05-09-2007, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. S'ta kishim borxh me na fye, o Lame

  Hapur nga Brari, 28-09-2011 13:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 16,432
  04-03-2012, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,044
  31-08-2005, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Red face Tirana Kulturore: Aktivitetet artistike javore ne Tirane

  Hapur nga Promovimi, 21-12-2009 07:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 14,594
  28-03-2011, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Liria e Medias!

  Hapur nga Fleur Blanche, 09-06-2011 11:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 14,412
  24-06-2011, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė shkruajmė njė lajm pėr nė gazetė

  Hapur nga Davius, 07-01-2009 12:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 14,307
  24-11-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shqipërisë i mungon kultura politike

  Hapur nga Kryeplaku, 30-07-2004 13:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,948
  30-11-2006, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cilat jane vlerat e shoqerise shqiptare?

  Hapur nga Albo, 08-12-2008 06:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 13,879
  18-01-2009, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,780
  14-12-2011, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Cili ėshtė sistemi mė i mire politik?

  Hapur nga Mau_kiko, 13-04-2010 17:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 11,999
  08-07-2011, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Emigrimi, shpresė apo zhgėnjim?

  Hapur nga LeNNoN, 04-12-2004 02:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 11,771
  07-02-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Respektimi i Lirisė sė Fjalės

  Hapur nga Spartacus, 07-06-2002 11:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,600
  03-08-2003, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pushteti i katėrt i mediave

  Hapur nga Albo, 16-12-2004 17:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,591
  17-12-2004, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Roli i familjes gjatė socializimit politik

  Hapur nga Davius, 17-01-2006 12:03
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,341
  17-01-2006, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ja si lindi demokracia e sotme

  Hapur nga Kryeplaku, 30-01-2004 17:44
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,944
  30-07-2004, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Post Kushtetuta e Pėrkohshme e Kosovės

  Hapur nga drini_nė_TR, 17-05-2003 07:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,639
  23-01-2009, 22:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kultura demokratike, triumf i individualizmit?!

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 12-12-2007 05:02
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 10,282
  05-05-2009, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Post Demokracia, forma mė e rėndė e qeverisjes?

  Hapur nga Borix, 02-07-2007 05:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,160
  14-03-2008, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: E drejta e mbajtjes sė armės.

  Hapur nga Toro, 03-05-2006 22:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 10,123
  30-05-2006, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kushtetuta dhe kombi Amerikan

  Hapur nga ILovePejaa, 04-12-2002 19:49
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 9,907
  07-03-2006, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 9,786
  04-05-2009, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Big Brotheromania shqiptare!

  Hapur nga Nice_Boy, 26-03-2009 08:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,737
  20-11-2009, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,695
  27-05-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Cilės ideologjie politike i pėrkisni?

  Hapur nga Kryeplaku, 25-02-2004 07:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 9,544
  30-06-2011, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,074
  26-06-2012, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A ka vdekur komunizmi?

  Hapur nga Rachel_, 28-02-2010 12:04
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 8,937
  11-05-2011, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Termi 'Kulturė'

  Hapur nga babygirl12345, 07-11-2005 16:57
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,899
  24-02-2008, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 34. A kane shqiptaret etike pune?

  Hapur nga Inteligjentja, 19-12-2008 03:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,892
  25-01-2009, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazhi: Shqipėria, vendi mė racist nė Europė

  Hapur nga Archon, 17-05-2013 05:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 8,773
  20-08-2013, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A ka ndryshuar bujaria shqiptare me ndryshimet ekonomike?

  Hapur nga alberts-art, 21-04-2007 08:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,637
  08-12-2008, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Tė Drejtat e Njeriut

  Hapur nga Eni, 10-05-2002 07:49
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,566
  24-07-2002, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sjellja e lirė e vajzės dhe psiqika e saj

  Hapur nga besim, 27-04-2002 21:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,521
  13-03-2009, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Lufta dhe ana filozofike e psikozės sė saj

  Hapur nga Uriel, 21-07-2011 05:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 8,314
  27-07-2011, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Racizmi dhe shtypja andaj minoriteteve...

  Hapur nga Drita_Love, 03-01-2006 03:52
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 8,222
  27-06-2007, 01:27 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Edhe Festat Muslimane tė jenė Pushim...Barak Obama

  Hapur nga STOP-START, 27-07-2009 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,164
  05-08-2009, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Temat fetare te largohen nga forumi

  Hapur nga 2043, 07-11-2015 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,096
  04-08-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,865
  15-03-2015, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •