Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,900
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 315 gjithsej

Forumi: Kulturė demokratike

Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ēfarė ėshtė demokracia?

  Hapur nga ILovePejaa, 25-12-2004 04:55
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 96,734
  25-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kultura e Debatit

  Hapur nga Albo, 31-10-2002 03:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 77,760
  12-09-2014, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 17-05-2003 02:39
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 86,846
  08-02-2013, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė mund tė bėjmė sot pėr atdheun

  Hapur nga Arbushi, 01-05-2002 17:20
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 193
  • Lexime: 86,968
  10-10-2012, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Përse largohen intelektualët nga Shqipëria?

  Hapur nga Arbushi, 01-05-2002 17:12
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 77,867
  01-05-2011, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Republikės sė Kosovės

  Hapur nga YlliRiaN, 01-04-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 17,708
  01-04-2009, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lajme - Njohuri - Tė Reja

  Hapur nga drini_nė_TR, 31-03-2003 16:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 59,744
  13-11-2007, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Virtyti Njerėzor

  Hapur nga sirena_adria, 21-03-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,976
  19-02-2021, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. O Berat ē'e pate fat..

  Hapur nga Brari, 08-09-2010 01:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,653
  08-07-2020, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 21 Qershori - Dita Botėrore e Muzikės

  Hapur nga sirena_adria, 21-06-2020 22:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,872
  04-07-2020, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,900
  25-03-2019, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dita e Verės

  Hapur nga sirena_adria, 14-03-2018 08:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,750
  25-03-2019, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 21 Marsi - Dita Botėrore e Poezisė

  Hapur nga sirena_adria, 21-03-2019 10:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,230
  22-03-2019, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Afektet e demokracisė

  Hapur nga Neteorm, 11-01-2019 16:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,082
  11-01-2019, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mėhallat e botės - esse mbi diversitetin

  Hapur nga D@mian, 09-01-2008 13:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,891
  17-04-2018, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dita Botėrore e Teatrit

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2018 15:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,763
  28-03-2018, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 8 Marsi - Dita Ndėrkombėtare e Gruas

  Hapur nga sirena_adria, 08-03-2018 17:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,338
  08-03-2018, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Turlija shqiptare dhe Enver Hoxha

  Hapur nga Neteorm, 23-02-2018 14:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,367
  23-02-2018, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Bashkėpunimi Kulturor Shqipėri-Kosovė

  Hapur nga Profesori, 03-02-2007 18:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,785
  08-02-2018, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Emigrimi, shpresė apo zhgėnjim?

  Hapur nga LeNNoN, 04-12-2004 02:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 15,470
  07-02-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Tė shkruajmė njė lajm pėr nė gazetė

  Hapur nga Davius, 07-01-2009 12:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,683
  24-11-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,518
  08-10-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Need help to translate a little note

  Hapur nga Mads Veland, 08-08-2017 11:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,172
  27-09-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dashuria eshtė si zogu....!

  Hapur nga Bahri., 04-01-2017 17:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,221
  04-08-2017, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Temat fetare te largohen nga forumi

  Hapur nga 2043, 07-11-2015 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 10,868
  04-08-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,065
  21-02-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,398
  05-01-2017, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Partitė Minoritare

  Hapur nga Kryeplaku, 06-11-2016 12:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,755
  06-11-2016, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,669
  27-05-2016, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,741
  05-04-2016, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ide Toksike, Kadare,Qosja,Hoxha,

  Hapur nga benseven11, 14-08-2015 22:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,362
  09-03-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lėvizur: Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur italian Umberto Eco

  Hapur nga Ciarli, 08-01-2017 02:38
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,027
  25-12-2015, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A mund te kete me shume gra lidere ne shoqerine shqiptare?

  Hapur nga pranvera bica, 25-04-2009 11:45
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 40,487
  25-12-2015, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,963
  11-12-2015, 00:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sa kushton vota juaj?

  Hapur nga Albo, 16-09-2015 15:36
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,039
  11-10-2015, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,857
  21-07-2015, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Pėrkrah komunizmit

  Hapur nga CRO, 20-07-2015 09:06
  alberto rosselli, komunizmmi, socializmi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,719
  20-07-2015, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Ismail Kadare: Komunizmi dhe letėrsia

  Hapur nga CRO, 20-07-2015 09:03
  ismail kadare, komunizmi, letėrsia, shqiperia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,724
  20-07-2015, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Personaliteti autoritar

  Hapur nga Eureka, 28-01-2015 17:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,160
  20-07-2015, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,593
  20-07-2015, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ah moj Demokraci

  Hapur nga Wrangler, 02-06-2015 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,795
  13-06-2015, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,232
  15-03-2015, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 8,508
  15-03-2015, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,170
  15-03-2015, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Uria e Madhe

  Hapur nga kriskulli, 12-11-2014 06:58
  komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,170
  25-01-2015, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ēdo tė thotė tė jesh njeri i lirė?

  Hapur nga Albo, 24-03-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 21,688
  12-11-2014, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Historia e ricikluar

  Hapur nga kriskulli, 12-11-2014 06:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,427
  12-11-2014, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. “Ferma e Kafshėve” nė Kamboxhia

  Hapur nga kriskulli, 12-11-2014 06:51
  ferma e kafshėve, kamboxhia, komunizmi, libri i zi i komunizmit, socializmi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  12-11-2014, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,086
  05-11-2014, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sa kushton njė «invalid»?

  Hapur nga Uriel, 02-10-2014 08:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,698
  02-10-2014, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ēfare i mungon demokracisė shqiptare, qė nuk funksionon ?

  Hapur nga Astrit Kosturi, 24-06-2009 06:36
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 370
  • Lexime: 43,651
  29-09-2014, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Partite politike dhe demokracia

  Hapur nga The Helper, 31-08-2014 13:16
  demokracia, etem aziri, libra, partite, politikė
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,562
  31-08-2014, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,727
  09-08-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •