Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 343 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 12:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 115,012
  03-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 20:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 112,679
  02-12-2019, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 97,790
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 58,458
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 07:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 53,640
  10-07-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 08:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 27,569
  10-07-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 18-04-2006 00:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,706
  24-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 10:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,328
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 22:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,028
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,163
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,619
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 11:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,163
  28-04-2007, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 08:15
  •  
  •  
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Jashtė teme (remix)

  Hapur nga riu, 11-05-2002 04:45
  568 Faqe
  1 2 3 ... 568
  • Pėrgjigje: 11,340
  • Lexime: 1,014,053
  29-07-2010, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thėnie komike fetare

  Hapur nga Fishtani1, 31-07-2010 07:08
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 468
  • Lexime: 116,234
  26-12-2014, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arabizėm i skeduar

  Hapur nga Julius, 16-08-2008 21:25
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 98,260
  16-12-2012, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 85,829
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Unhappy Maqedoni: Shqiptarė, apo arabė shqipfolės?

  Hapur nga proscriptor, 30-07-2008 11:14
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 336
  • Lexime: 58,209
  24-09-2008, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Perse Zoti nuk e mund te keqen?

  Hapur nga EuroStar1, 02-06-2010 20:15
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 524
  • Lexime: 54,306
  05-07-2012, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 05:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 45,995
  03-10-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Islamizmi i vėrtetė?

  Hapur nga Iliri88, 16-12-2002 15:44
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 197
  • Lexime: 44,542
  22-02-2010, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 14:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 41,480
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Hebraizmi VS Krishterimit & Islamit

  Hapur nga EuroStar1, 23-09-2011 03:51
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 506
  • Lexime: 41,348
  29-10-2012, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Zoti ynė ėshtė Dielli!

  Hapur nga Force-Intruder, 16-11-2007 08:33
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 303
  • Lexime: 40,019
  11-07-2012, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Smile Humor fetar nga forumi

  Hapur nga darwin, 08-09-2006 11:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 36,576
  10-12-2010, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pyetjet e mia pėr ateistėt

  Hapur nga Klevis2000, 21-06-2003 08:43
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 236
  • Lexime: 29,811
  22-06-2008, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Klubi i ateistėve

  Hapur nga drague, 05-11-2009 04:56
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 247
  • Lexime: 29,529
  13-03-2019, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pedofilia e personazhit Muhamed?!

  Hapur nga krishterprizren, 01-04-2008 07:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 29,008
  02-07-2011, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Udhėtim drejt tė Vėrtetės - Para dhe pas nė kohė

  Hapur nga Force-Intruder, 18-11-2007 16:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 27,660
  01-12-2011, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ėshtė i mundur njė sistem demokratik nė islamizėm?

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-03-2010 08:38
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 25,921
  06-03-2015, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Biblėn dhe Kuranin i krijoi Satani

  Hapur nga vampiro, 03-07-2007 15:01
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 24,987
  15-12-2009, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kush ishte "profeti mysliman" i shqiptarėve?

  Hapur nga Rina3, 04-12-2007 22:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 24,747
  17-02-2009, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kurani ėshtė ligj arab

  Hapur nga chino, 16-06-2009 10:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 24,562
  31-08-2010, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 24,404
  14-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Allahu, zoti pagan i Hėnės i fiseve arabe

  Hapur nga GL_Branch, 08-01-2009 05:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 21,750
  13-03-2019, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 15:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 21,196
  14-09-2015, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ku ėshtė "zoti"?!

  Hapur nga strano, 24-06-2006 12:41
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 21,037
  12-10-2006, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Post A mund tė ketė debat ateist-besimtar?

  Hapur nga Borix, 06-12-2008 20:13
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 20,474
  05-10-2009, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pse ateistėt janė mė tė moralshėm se besimtarėt

  Hapur nga qeveriablu, 11-06-2011 00:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 19,690
  20-07-2011, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thumbs down Kronika e zezė fetare

  Hapur nga Force-Intruder, 09-04-2010 11:16
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 19,425
  27-05-2010, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nėse "zoti" ėshtė njė pse ka kaq shumė fe?

  Hapur nga land, 04-09-2007 05:18
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 18,982
  28-06-2012, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 18,683
  26-12-2008, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up Filozofet Ateiste me te medhej te kohrave

  Hapur nga EuroStar1, 24-02-2011 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 18,471
  05-03-2011, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Illuminati - Masonet e Lire

  Hapur nga J@mes, 22-02-2007 23:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,715
  23-02-2007, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Unė e akuzoj zotin e besimtarėve

  Hapur nga EuroStar1, 23-12-2010 07:58
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 17,355
  24-10-2011, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Talking Dhé nė parajsė?!

  Hapur nga EuroStar1, 23-07-2010 13:31
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 16,188
  20-08-2010, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. "Zoti" para islamizmit

  Hapur nga Marduk, 04-10-2009 06:04
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 16,170
  13-03-2010, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Post Zotistė, kush e krijoi zotin?

  Hapur nga drity, 05-02-2008 17:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 16,141
  17-06-2008, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 13:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 16,113
  14-10-2016, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb A bie ndesh ideja e "zotit" me lirinė?

  Hapur nga armandovranari, 09-01-2003 02:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 15,942
  04-11-2009, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Po "zotin" vetė dini gjė kush e krijoi?

  Hapur nga ALBA, 14-02-2003 09:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 15,723
  13-03-2019, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Cool Feja dėshtoi, mblidhni rraqet ikni nė shpi

  Hapur nga vampiro, 01-07-2007 20:04
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 15,261
  18-07-2012, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kush eshte Santa Claus ose ndryshe Plaku i Vitit te Ri?

  Hapur nga La_Lune, 08-12-2009 06:45
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 15,011
  11-12-2009, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pėrse nuk besoni nė "zot"?

  Hapur nga Albo, 26-12-2003 04:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 14,561
  23-08-2009, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Mė inteligjentėt, mė tė prirurit pėr tė mos besuar nė "zot"

  Hapur nga Julius, 14-06-2008 21:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 14,536
  08-11-2009, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 42. ADN-ja kundėr Adamit dhe Evės

  Hapur nga xfiles, 11-09-2007 16:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 14,112
  13-02-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Pse fetė janė kundėr shkencės?

  Hapur nga FJORIN, 10-01-2004 05:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 14,035
  21-08-2010, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Post Absurditeti i "zotit"

  Hapur nga darwin, 26-08-2004 19:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 13,082
  09-09-2007, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Institucionet arsimore dhe feja

  Hapur nga Julius, 03-10-2008 08:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 13,040
  28-08-2010, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 08:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,019
  14-09-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Shkenca apo Feja?

  Hapur nga prizrenasi_30, 23-04-2011 03:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 12,872
  20-07-2011, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 48. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 03:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 12,765
  18-10-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Disa shkrime rreth budizmit

  Hapur nga drini_nė_TR, 28-05-2004 03:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,762
  28-02-2005, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •