Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 343 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 12:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 102,558
  03-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 20:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 268
  • Lexime: 99,931
  29-09-2017, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 08:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 25,089
  10-07-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 07:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 46,282
  10-07-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 22:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,166
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 88,899
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 18-04-2006 00:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,053
  24-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 50,910
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 10:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,455
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,834
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,414
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 08:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 11:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,742
  28-04-2007, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 398
  01-11-2018, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ēfarė ėshtė feja?

  Hapur nga Albo, 03-03-2004 22:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 7,882
  08-08-2018, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,746
  17-04-2018, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 21:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,444
  09-01-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Lazo, 10-08-2017 17:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 740
  19-12-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,533
  06-11-2017, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 80,611
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,765
  03-10-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Qenia e Universit

  Hapur nga Lazo, 07-09-2017 10:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 533
  03-10-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 11:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,759
  18-06-2017, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,101
  31-05-2017, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  10-03-2017, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 14:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 38,833
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 638
  15-01-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,273
  14-10-2016, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 13:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 14,200
  14-10-2016, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 03:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,946
  14-10-2016, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 19:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,198
  14-10-2016, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 21,614
  14-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 12:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,313
  20-09-2016, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,984
  08-08-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 12:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,305
  08-08-2016, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 862
  11-03-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 04:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,588
  11-03-2016, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 02:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 946
  20-02-2016, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  19-02-2016, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 02:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,103
  14-02-2016, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,917
  14-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 05:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,110
  23-11-2015, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 15:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 884
  26-10-2015, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 11,250
  21-10-2015, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,059
  18-10-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 03:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 11,629
  18-10-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 08:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,030
  03-10-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 23:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 6,660
  03-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,293
  03-10-2015, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 04:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,107
  03-10-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 05:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 43,197
  03-10-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 09:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,627
  03-10-2015, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 15:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 19,584
  14-09-2015, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,560
  14-09-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 08:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,762
  14-09-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,448
  31-08-2015, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,140
  19-06-2015, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ėshtė i mundur njė sistem demokratik nė islamizėm?

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-03-2010 08:38
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 24,719
  06-03-2015, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,357
  06-03-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thėnie komike fetare

  Hapur nga Fishtani1, 31-07-2010 07:08
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 468
  • Lexime: 111,499
  26-12-2014, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,581
  30-11-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Dhijata dhe vargjet e arta !!

  Hapur nga Wordless, 18-08-2014 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,317
  21-11-2014, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Feja, morali...

  Hapur nga iliria e para, 03-05-2014 07:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,147
  11-06-2014, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •