Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 353 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 19:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 201,089
  24-05-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 06:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 83,940
  21-01-2020, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 11:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 156,915
  03-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 07:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 40,409
  10-07-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 21:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 20,986
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 380
  • Lexime: 142,583
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 17-04-2006 23:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 35,554
  24-06-2015, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 87,061
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 09:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 25,510
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 14,797
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,871
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 07:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 10:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,548
  28-04-2007, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,765
  26-04-2024, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ateizmi i ngjashem me jetimoren

  Hapur nga Eagle Eye., 26-04-2024 01:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  26-04-2024, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20,168
  25-03-2024, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pershendetje Ateiste te pafe!

  Hapur nga saimiri-uk, 28-08-2021 18:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,445
  14-11-2021, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Qenia e Universit

  Hapur nga Neteorm, 07-09-2017 09:23
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,216
  15-07-2021, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Jashtė teme (remix)

  Hapur nga riu, 11-05-2002 03:45
  568 Faqe
  1 2 3 ... 568
  • Pėrgjigje: 11,340
  • Lexime: 1,277,054
  27-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Trupi dhe shpirti

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 15-02-2008 16:12
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,484
  21-08-2019, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Islamizmi pedofil

  Hapur nga proscriptor, 25-08-2010 01:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,534
  21-08-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs down Incest ne librat fetar , Bibel dhe Kuran

  Hapur nga EuroStar1, 20-09-2010 06:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 17,379
  21-08-2019, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ēfarė ėshtė feja?

  Hapur nga Albo, 03-03-2004 22:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 20,300
  11-08-2019, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,552
  11-08-2019, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ju lutem, mos mė thėrrisni Hebre!

  Hapur nga Scion, 04-10-2011 13:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 16,314
  03-06-2019, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Allahu, zoti pagan i Hėnės i fiseve arabe

  Hapur nga GL_Branch, 08-01-2009 05:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 33,342
  13-03-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Po "zotin" vetė dini gjė kush e krijoi?

  Hapur nga ALBA, 14-02-2003 09:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 28,040
  13-03-2019, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Klubi i ateistėve

  Hapur nga drague, 05-11-2009 04:56
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 247
  • Lexime: 48,674
  13-03-2019, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 04:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 16,708
  13-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,509
  17-04-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 10,906
  09-01-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Neteorm, 10-08-2017 16:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,523
  19-12-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 15,325
  06-11-2017, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 110,093
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,496
  03-10-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 10:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,598
  18-06-2017, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 46,164
  31-05-2017, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,407
  10-03-2017, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 13:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 61,942
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,320
  15-01-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,672
  14-10-2016, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 12:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 31,267
  14-10-2016, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 02:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,876
  14-10-2016, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,760
  14-10-2016, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 52,769
  14-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 12:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,051
  19-09-2016, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,824
  08-08-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 11:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,564
  08-08-2016, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,727
  11-03-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,536
  11-03-2016, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 02:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,153
  20-02-2016, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,344
  19-02-2016, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 02:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,265
  14-02-2016, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,645
  14-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,537
  26-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 25,073
  21-10-2015, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 17,743
  18-10-2015, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •