Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 343 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 20:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 269
  • Lexime: 102,040
  17-01-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 12:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 104,591
  03-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 08:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 25,254
  10-07-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 07:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 46,975
  10-07-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 22:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,453
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 89,406
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 18-04-2006 00:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,284
  24-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 51,457
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 10:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,685
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,899
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,468
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 08:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 11:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,796
  28-04-2007, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 673
  01-11-2018, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ēfarė ėshtė feja?

  Hapur nga Albo, 03-03-2004 22:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 8,270
  08-08-2018, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,926
  17-04-2018, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 21:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,645
  09-01-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Lazo, 10-08-2017 17:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 794
  19-12-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,835
  06-11-2017, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 81,979
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,947
  03-10-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Qenia e Universit

  Hapur nga Lazo, 07-09-2017 10:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 579
  03-10-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 11:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,933
  18-06-2017, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,170
  31-05-2017, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  10-03-2017, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 14:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 39,532
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 693
  15-01-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,320
  14-10-2016, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 13:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 14,551
  14-10-2016, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 03:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,060
  14-10-2016, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 19:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,291
  14-10-2016, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 22,438
  14-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 12:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,419
  20-09-2016, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,134
  08-08-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 12:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,477
  08-08-2016, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 904
  11-03-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 04:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,670
  11-03-2016, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 02:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  20-02-2016, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  19-02-2016, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 02:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,345
  14-02-2016, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,981
  14-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 05:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,561
  23-11-2015, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 15:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 935
  26-10-2015, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 11,505
  21-10-2015, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,252
  18-10-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 03:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 11,842
  18-10-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 08:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,094
  03-10-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 23:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 6,954
  03-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,366
  03-10-2015, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 04:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,171
  03-10-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 05:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 43,961
  03-10-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 09:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,831
  03-10-2015, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 15:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 19,995
  14-09-2015, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,674
  14-09-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 08:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 12,063
  14-09-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,489
  31-08-2015, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,193
  19-06-2015, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ėshtė i mundur njė sistem demokratik nė islamizėm?

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-03-2010 08:38
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 25,071
  06-03-2015, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,420
  06-03-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thėnie komike fetare

  Hapur nga Fishtani1, 31-07-2010 07:08
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 468
  • Lexime: 113,059
  26-12-2014, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,693
  30-11-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Dhijata dhe vargjet e arta !!

  Hapur nga Wordless, 18-08-2014 16:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,344
  21-11-2014, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Feja, morali...

  Hapur nga iliria e para, 03-05-2014 07:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,181
  11-06-2014, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •