Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,223
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 346 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 19:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,799
  24-05-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 06:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 73,746
  21-01-2020, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 11:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 139,637
  03-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 07:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 36,148
  10-07-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 21:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,439
  11-03-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 12:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 380
  • Lexime: 123,623
  11-03-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 17-04-2006 23:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 31,349
  24-06-2015, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 15:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 76,570
  06-03-2015, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 09:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 22,396
  05-01-2012, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 02:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,873
  22-02-2010, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,152
  22-01-2010, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 07:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 10:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,776
  28-04-2007, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pershendetje Ateiste te pafe!

  Hapur nga saimiri-uk, 28-08-2021 18:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,713
  14-11-2021, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qenia e Universit

  Hapur nga Neteorm, 07-09-2017 09:23
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,504
  15-07-2021, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Jashtė teme (remix)

  Hapur nga riu, 11-05-2002 03:45
  568 Faqe
  1 2 3 ... 568
  • Pėrgjigje: 11,340
  • Lexime: 1,176,009
  27-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trupi dhe shpirti

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 15-02-2008 16:12
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,481
  21-08-2019, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Islamizmi pedofil

  Hapur nga proscriptor, 25-08-2010 01:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,714
  21-08-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs down Incest ne librat fetar , Bibel dhe Kuran

  Hapur nga EuroStar1, 20-09-2010 06:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 14,232
  21-08-2019, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfarė ėshtė feja?

  Hapur nga Albo, 03-03-2004 22:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 17,257
  11-08-2019, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,286
  11-08-2019, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ju lutem, mos mė thėrrisni Hebre!

  Hapur nga Scion, 04-10-2011 13:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 13,341
  03-06-2019, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Allahu, zoti pagan i Hėnės i fiseve arabe

  Hapur nga GL_Branch, 08-01-2009 05:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 30,384
  13-03-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Po "zotin" vetė dini gjė kush e krijoi?

  Hapur nga ALBA, 14-02-2003 09:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 24,798
  13-03-2019, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Klubi i ateistėve

  Hapur nga drague, 05-11-2009 04:56
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 247
  • Lexime: 42,431
  13-03-2019, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 04:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 13,939
  13-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,454
  17-04-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 9,155
  09-01-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Neteorm, 10-08-2017 16:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,968
  19-12-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 12,631
  06-11-2017, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 20:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 102,311
  06-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,257
  03-10-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 10:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,600
  18-06-2017, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,273
  31-05-2017, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,851
  10-03-2017, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 13:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 55,393
  18-01-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 16:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,754
  15-01-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,088
  14-10-2016, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 12:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 26,198
  14-10-2016, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 02:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,891
  14-10-2016, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,021
  14-10-2016, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 21:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 47,233
  14-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 12:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,994
  19-09-2016, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,016
  08-08-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 11:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,292
  08-08-2016, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,124
  11-03-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,479
  11-03-2016, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 02:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,595
  20-02-2016, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,808
  19-02-2016, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 02:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,395
  14-02-2016, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,326
  14-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,937
  26-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 20:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 21,299
  21-10-2015, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 15,483
  18-10-2015, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 35. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 02:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 20,946
  18-10-2015, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 07:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,318
  03-10-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 22:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,334
  03-10-2015, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,178
  03-10-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 04:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,963
  03-10-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 05:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 59,474
  03-10-2015, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 08:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,439
  03-10-2015, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •