Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 443 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 17:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 60,243
  17-08-2014, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 16:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 25,818
  17-08-2014, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 18:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,543
  26-12-2013, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 17:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,404
  30-11-2012, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 16:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,872
  11-10-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 16:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,783
  06-10-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 23:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,718
  15-04-2012, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 15:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 26,414
  17-02-2011, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 13:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,260
  12-12-2010, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 13:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,795
  13-04-2010, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 17:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,702
  23-12-2009, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 15:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,906
  02-09-2009, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 15:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 63,777
  14-07-2009, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 15:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 39,951
  13-02-2009, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tre modele tė krishterė

  Hapur nga i krishteri, 24-08-2019 19:27
  besimi, feja, krishti, ligji, perėndia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  24-08-2019, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 20:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 19,782
  29-10-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,722
  18-07-2016, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,205
  11-03-2016, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 11:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,396
  05-06-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 13:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,137
  23-03-2015, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,533
  19-01-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,264
  16-01-2015, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,786
  14-01-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 19:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 18,098
  05-01-2015, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 07:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,713
  29-12-2014, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 20:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  28-12-2014, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,621
  26-12-2014, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 16:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 13,379
  16-12-2014, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,373
  11-12-2014, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 15:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 12,924
  11-11-2014, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  05-08-2014, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,601
  24-03-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,360
  02-02-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,440
  24-11-2013, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 13:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,547
  14-10-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,735
  16-09-2013, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 14-08-2013 00:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,794
  21-08-2013, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 17:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,974
  24-03-2013, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 11:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,843
  18-03-2013, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 09:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 16,642
  08-03-2013, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,729
  01-03-2013, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,600
  25-02-2013, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,204
  14-01-2013, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,247
  11-01-2013, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 19:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,257
  04-01-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 17:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,661
  02-01-2013, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,289
  03-08-2012, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,674
  16-07-2012, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 06:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,460
  24-06-2012, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 05:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,540
  22-06-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 08:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,305
  06-06-2012, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,629
  28-05-2012, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 11:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,047
  25-02-2012, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 19:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 35,732
  10-02-2012, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  06-02-2012, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 12:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,731
  02-02-2012, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,343
  02-02-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,179
  30-01-2012, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 12:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,433
  23-01-2012, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,179
  23-01-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thirrje per te predikuar fjalen

  Hapur nga Timote, 13-01-2012 12:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,687
  14-01-2012, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krishtlindja: Kuptimi i vėrtetė

  Hapur nga Gregu, 21-12-2008 12:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 20,192
  25-12-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Une Jam I Krishtere Ungjillor Shqiptar"

  Hapur nga joelush, 19-10-2011 14:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,414
  19-10-2011, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rrotullat e detit te vdekur online

  Hapur nga Gregu, 27-09-2011 19:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  27-09-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •