Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 442 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 17:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 52,839
  17-08-2014, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 16:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 24,494
  17-08-2014, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 18:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,121
  26-12-2013, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 17:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,000
  30-11-2012, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 16:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 20,702
  11-10-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 16:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,025
  06-10-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 23:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,993
  15-04-2012, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 15:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 25,346
  17-02-2011, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 13:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,975
  12-12-2010, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 13:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,314
  13-04-2010, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 17:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,262
  23-12-2009, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 15:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,241
  02-09-2009, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 15:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 59,694
  14-07-2009, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 15:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 37,522
  13-02-2009, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 20:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 16,962
  29-10-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,090
  18-07-2016, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,918
  11-03-2016, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 11:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,568
  05-06-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 13:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,681
  23-03-2015, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,055
  19-01-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,025
  16-01-2015, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,527
  14-01-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 19:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 15,930
  05-01-2015, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 07:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,384
  29-12-2014, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 20:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 897
  28-12-2014, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,346
  26-12-2014, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 16:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 11,680
  16-12-2014, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,769
  11-12-2014, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 15:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 11,209
  11-11-2014, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,115
  05-08-2014, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,259
  24-03-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,083
  02-02-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,151
  24-11-2013, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 13:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,745
  14-10-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,011
  16-09-2013, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 14-08-2013 00:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,566
  21-08-2013, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 17:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,677
  24-03-2013, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 11:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,558
  18-03-2013, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 09:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 14,563
  08-03-2013, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,344
  01-03-2013, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,352
  25-02-2013, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,917
  14-01-2013, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,028
  11-01-2013, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 19:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,971
  04-01-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 17:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,113
  02-01-2013, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,039
  03-08-2012, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,467
  16-07-2012, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 06:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,458
  24-06-2012, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 05:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,213
  22-06-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 08:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,462
  06-06-2012, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,087
  28-05-2012, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 11:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,301
  25-02-2012, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 19:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 33,876
  10-02-2012, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,514
  06-02-2012, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 12:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  02-02-2012, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,036
  02-02-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,974
  30-01-2012, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 12:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,236
  23-01-2012, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,937
  23-01-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrje per te predikuar fjalen

  Hapur nga Timote, 13-01-2012 12:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,484
  14-01-2012, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Krishtlindja: Kuptimi i vėrtetė

  Hapur nga Gregu, 21-12-2008 12:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 19,215
  25-12-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. "Une Jam I Krishtere Ungjillor Shqiptar"

  Hapur nga joelush, 19-10-2011 14:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,208
  19-10-2011, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Rrotullat e detit te vdekur online

  Hapur nga Gregu, 27-09-2011 19:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,606
  27-09-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Smile Lajmerim

  Hapur nga albani1, 24-03-2010 20:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 7,228
  20-06-2011, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •