Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 443 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 16:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 59,557
  17-08-2014, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 15:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 25,751
  17-08-2014, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,480
  26-12-2013, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 16:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,365
  30-11-2012, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 15:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,801
  11-10-2012, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 15:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,716
  06-10-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 22:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,678
  15-04-2012, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 14:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 26,319
  17-02-2011, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 12:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,226
  12-12-2010, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 12:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,752
  13-04-2010, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 16:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,664
  23-12-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 14:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,865
  02-09-2009, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 14:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 63,647
  14-07-2009, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 14:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 39,796
  13-02-2009, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tre modele tė krishterė

  Hapur nga i krishteri, 24-08-2019 18:27
  besimi, feja, krishti, ligji, perėndia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  24-08-2019, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 19:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 19,697
  29-10-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,687
  18-07-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,175
  11-03-2016, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 10:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,343
  05-06-2015, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 12:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,097
  23-03-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,506
  19-01-2015, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 12:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  16-01-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,764
  14-01-2015, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 18:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 18,038
  05-01-2015, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 06:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,686
  29-12-2014, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 19:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  28-12-2014, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 21:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,595
  26-12-2014, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 15:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 13,328
  16-12-2014, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,316
  11-12-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 14:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 12,858
  11-11-2014, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,303
  05-08-2014, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,560
  24-03-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,329
  02-02-2014, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,409
  24-11-2013, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,488
  14-10-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,664
  16-09-2013, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 13-08-2013 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,767
  21-08-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 16:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,948
  24-03-2013, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,821
  18-03-2013, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 08:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 16,554
  08-03-2013, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,682
  01-03-2013, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,567
  25-02-2013, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,176
  14-01-2013, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,223
  11-01-2013, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 18:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,226
  04-01-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 16:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,597
  02-01-2013, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,261
  03-08-2012, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 19:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,652
  16-07-2012, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 05:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,399
  24-06-2012, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 04:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,507
  22-06-2012, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 07:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,231
  06-06-2012, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,606
  28-05-2012, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 10:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,987
  25-02-2012, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 18:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 35,639
  10-02-2012, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,746
  06-02-2012, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,706
  02-02-2012, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 10:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,307
  02-02-2012, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 11:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,152
  30-01-2012, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 11:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,409
  23-01-2012, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,151
  23-01-2012, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thirrje per te predikuar fjalen

  Hapur nga Timote, 13-01-2012 11:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,665
  14-01-2012, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krishtlindja: Kuptimi i vėrtetė

  Hapur nga Gregu, 21-12-2008 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 20,136
  25-12-2011, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Une Jam I Krishtere Ungjillor Shqiptar"

  Hapur nga joelush, 19-10-2011 13:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,380
  19-10-2011, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rrotullat e detit te vdekur online

  Hapur nga Gregu, 27-09-2011 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,769
  27-09-2011, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •