Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 443 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 17:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 60,276
  17-08-2014, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 16:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 25,824
  17-08-2014, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 18:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,544
  26-12-2013, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 17:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,407
  30-11-2012, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 16:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,882
  11-10-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 16:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 14,785
  06-10-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 23:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,720
  15-04-2012, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 15:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 26,417
  17-02-2011, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 13:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,261
  12-12-2010, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 13:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,798
  13-04-2010, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 17:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,702
  23-12-2009, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 15:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,911
  02-09-2009, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 15:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 63,784
  14-07-2009, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 15:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 39,960
  13-02-2009, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tre modele tė krishterė

  Hapur nga i krishteri, 24-08-2019 19:27
  besimi, feja, krishti, ligji, perėndia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  24-08-2019, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 20:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 19,784
  29-10-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,728
  18-07-2016, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,206
  11-03-2016, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 11:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,398
  05-06-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 13:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,140
  23-03-2015, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,534
  19-01-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,269
  16-01-2015, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,788
  14-01-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 19:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 18,105
  05-01-2015, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 07:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,713
  29-12-2014, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 20:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,109
  28-12-2014, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,622
  26-12-2014, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 16:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 13,381
  16-12-2014, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,377
  11-12-2014, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 15:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 12,928
  11-11-2014, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  05-08-2014, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,604
  24-03-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,362
  02-02-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,445
  24-11-2013, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 13:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,551
  14-10-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,738
  16-09-2013, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 14-08-2013 00:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,795
  21-08-2013, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 17:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,980
  24-03-2013, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 11:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,844
  18-03-2013, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 09:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 16,646
  08-03-2013, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,732
  01-03-2013, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,601
  25-02-2013, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,204
  14-01-2013, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  11-01-2013, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 19:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,258
  04-01-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 17:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,665
  02-01-2013, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,290
  03-08-2012, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,675
  16-07-2012, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 06:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,462
  24-06-2012, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 05:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,543
  22-06-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 08:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,305
  06-06-2012, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,631
  28-05-2012, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 11:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,050
  25-02-2012, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 19:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 35,736
  10-02-2012, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,778
  06-02-2012, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 12:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,731
  02-02-2012, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,346
  02-02-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,182
  30-01-2012, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 12:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,434
  23-01-2012, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,180
  23-01-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thirrje per te predikuar fjalen

  Hapur nga Timote, 13-01-2012 12:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,688
  14-01-2012, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krishtlindja: Kuptimi i vėrtetė

  Hapur nga Gregu, 21-12-2008 12:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 20,198
  25-12-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Une Jam I Krishtere Ungjillor Shqiptar"

  Hapur nga joelush, 19-10-2011 14:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,416
  19-10-2011, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rrotullat e detit te vdekur online

  Hapur nga Gregu, 27-09-2011 19:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  27-09-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •