Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4634 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 258
  • Lexime: 147,735
  24-10-2020, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 76,806
  05-04-2020, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 145,201
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 106,267
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 56,389
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 34,436
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,300
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 64,623
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,927
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 19:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,633
  13-09-2020, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 791
  13-09-2020, 07:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 92,648
  31-07-2020, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 10:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 790
  09-07-2020, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,187
  03-05-2020, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 09:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 58,233
  23-04-2020, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,121
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,238
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 12:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,194
  03-08-2019, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,536
  16-06-2019, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,809
  16-06-2019, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,073
  16-06-2019, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 07:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 38,893
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,075
  05-07-2018, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 103,125
  15-06-2018, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 09:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 44,920
  13-04-2018, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,644
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,423
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,636
  18-12-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 07:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,350
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,548
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,756
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,310
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,638
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 09:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 21,861
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,476
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 09:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 22,868
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 01:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,409
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,153
  01-11-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,721
  17-10-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,728
  16-10-2017, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  30-09-2017, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 9,617
  21-09-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 65,222
  13-09-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 10:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,589
  11-09-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  09-09-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,617
  09-09-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,691
  09-09-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,195
  11-08-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,967
  23-07-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 09:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,237
  10-07-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 07:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,822
  10-07-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,138
  10-07-2017, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,170
  10-07-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,179
  28-06-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •