Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4633 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 71,719
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 140,546
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 141,448
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 102,303
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 54,380
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 33,247
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,521
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 61,743
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 129
  09-07-2020, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 16:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,186
  03-05-2020, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 56,191
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,284
  01-02-2020, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 14:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  07-12-2019, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,265
  03-12-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,575
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,904
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,281
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,459
  16-06-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,568
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 37,302
  18-02-2019, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,574
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 17:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 99,876
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 43,608
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 18:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,191
  31-01-2018, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,948
  31-01-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,394
  23-12-2017, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,239
  18-12-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,871
  11-12-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,344
  29-11-2017, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,098
  29-11-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  29-11-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  29-11-2017, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,784
  29-11-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  29-11-2017, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,754
  25-11-2017, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,863
  17-11-2017, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 20,020
  17-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,945
  09-11-2017, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,372
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,208
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,786
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,387
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 8,245
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 64,040
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,064
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,262
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,267
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,697
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,470
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 31. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,818
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,217
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,713
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,834
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 34. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,114
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,171
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,328
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •