Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4632 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 70,299
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 139,787
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 140,421
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 101,488
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 53,922
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 32,944
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,348
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 61,070
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 16:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,815
  03-05-2020, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 55,733
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,106
  01-02-2020, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 14:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 782
  07-12-2019, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,084
  03-12-2019, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,496
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,808
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,206
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,385
  16-06-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,491
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 37,002
  18-02-2019, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,486
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 17:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 99,317
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 43,277
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 18:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,100
  31-01-2018, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,852
  31-01-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,337
  23-12-2017, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  18-12-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,787
  11-12-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,284
  29-11-2017, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  29-11-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 830
  29-11-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,197
  29-11-2017, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,686
  29-11-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,020
  29-11-2017, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,494
  25-11-2017, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,779
  17-11-2017, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 19,388
  17-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,857
  09-11-2017, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,207
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,146
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,577
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,312
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 7,944
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 63,781
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,987
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,183
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 973
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,208
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,602
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,382
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,706
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,140
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,646
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,771
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 33. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,883
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 34. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,082
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,224
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 35. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •