Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,525
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 153,167
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,304
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,543
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,403
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,389
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,704
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,809
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,195
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Emer musliman dhe bashkekohor per djem

  Hapur nga Era-R, 23-10-2012 14:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 157,134
  19-01-2016, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Question A ju kanė bėrė magji?

  Hapur nga Klevis2000, 04-08-2004 06:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 143,693
  10-03-2016, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Video me karakter Islam!!!

  Hapur nga SilenT-Killer, 26-06-2007 10:54
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 394
  • Lexime: 141,802
  22-03-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Emra musliman

  Hapur nga Lani_dr, 22-04-2008 10:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 130,230
  23-06-2010, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Urime Fiter bajramin

  Hapur nga Auroraa, 11-10-2007 10:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 130,227
  11-09-2010, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 126,780
  20-02-2005, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 105,378
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Simptomat (shenjat) e Sihrit!

  Hapur nga fisniku-student, 26-12-2011 06:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 103,282
  26-12-2011, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 101,265
  06-02-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 95,963
  26-11-2014, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 94,214
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Foto xhamiash neper bote.

  Hapur nga forum126, 03-06-2005 15:31
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 245
  • Lexime: 84,491
  22-12-2011, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa Ēėshtje nė lidhje me marrėdhėniet seksuale

  Hapur nga eldonel, 13-09-2008 13:32
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 81,187
  23-11-2010, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Smile Lajme Nga Bota Islame !

  Hapur nga Bani gjk, 01-04-2006 07:20
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 367
  • Lexime: 78,132
  20-03-2009, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 66,081
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 59,534
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Pyetje dhe pergjigje!

  Hapur nga IslamInfo, 13-12-2011 15:53
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 230
  • Lexime: 57,755
  26-08-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 56,554
  19-03-2011, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sherime islame per shume semundje (psiqike e fizke)

  Hapur nga Lulzim7, 11-10-2010 11:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 50,374
  07-01-2011, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lėshimi i Mjekrrės ėshtė Obligim

  Hapur nga celyy, 03-11-2007 10:23
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 352
  • Lexime: 49,680
  24-08-2008, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Emra femijesh

  Hapur nga DjJ, 12-04-2009 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 48,777
  28-02-2010, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Ligjeratat e cilit dijetar shqiptar i ndegjoni me shum

  Hapur nga AnaH_M, 10-03-2009 19:07
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 418
  • Lexime: 47,230
  30-09-2009, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si falet Viter Namazi?

  Hapur nga rabija, 17-08-2006 10:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 46,190
  31-01-2008, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 46,006
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. E pranoi Islamin dhe po agjėron Ramazanin

  Hapur nga bluetone, 01-06-2011 13:08
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 45,031
  04-06-2014, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Njė buqetė me lule pėr nėnėn...

  Hapur nga fisniku-student, 22-08-2008 05:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 42,045
  11-10-2010, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 40,762
  24-08-2010, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 39,999
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pergjigje pyetjesh nga hoxha Ahmed Kalaja

  Hapur nga Arrnubi, 01-08-2007 06:52
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 263
  • Lexime: 37,050
  26-07-2012, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Agjerimi Dhe Urtesia E Tij

  Hapur nga xhenisi, 16-08-2003 06:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 36,066
  12-08-2009, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Partite Dhe Sektet

  Hapur nga abdurrahman_tir, 05-02-2009 09:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 34,028
  17-02-2009, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pastertia e Muslimanit, Leksion per te tjeret!!

  Hapur nga fisniku-student, 12-06-2009 08:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 33,025
  13-06-2013, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Këndi im fetar

  Hapur nga Zana e malit, 14-01-2005 07:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 165
  • Lexime: 32,918
  21-05-2006, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Tregime te ndryshme fetare!

  Hapur nga Zana e malit, 29-06-2005 04:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 32,567
  24-01-2010, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pyetjet Ekzistojnė ... Pėrgjigjet "Jo" !!!

  Hapur nga ILMGAP, 03-08-2009 15:29
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 32,461
  13-08-2009, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Alkooli ne fene Islame

  Hapur nga brooklyn2007, 27-12-2008 23:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 31,827
  07-01-2009, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Martesa Ne Islam!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 12-09-2004 22:21
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 31,171
  08-06-2009, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Shpjegim per enderren qe keni pare?

  Hapur nga ~Geri~, 04-08-2005 13:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 30,590
  24-12-2007, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Dialogu i Muslimanit me Krishterin

  Hapur nga forum126, 26-03-2006 10:13
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 29,982
  07-05-2013, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kibla - Meka Qendra e Tokės

  Hapur nga Sefedini_PZ, 09-06-2009 12:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 29,870
  13-07-2009, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kush janė Vehabistėt?

  Hapur nga Acid_Burn, 25-01-2007 01:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 29,238
  12-07-2007, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Rashad Khalifa, i derguar i zotit apo mashtrues?

  Hapur nga angmokio, 24-10-2011 13:37
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 29,112
  22-07-2013, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Femra ne Islam.

  Hapur nga FLORIRI, 08-07-2004 12:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 29,051
  08-07-2004, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Lajme te ndryshme nga bota Islame.

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 04-05-2014 16:35
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 192
  • Lexime: 28,545
  01-01-2015, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Post A lejohet qė muslimanėt ta festojnė vitin e ri?

  Hapur nga llokumi, 30-12-2008 11:44
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 28,396
  04-01-2009, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pyetje-Pėrgjigje nga Hoxhallar eminent

  Hapur nga dallendyshi, 18-02-2009 17:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 27,963
  20-02-2009, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Islami ne trojet iliro-shqiptare gjate shekujve

  Hapur nga Klevis2000, 09-10-2003 04:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 27,714
  24-11-2007, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Lidhja e Shijave me Qifutet

  Hapur nga shkodranja.1, 22-09-2009 06:28
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 26,967
  30-09-2009, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Pėrkthimi i Autorizuar i Kuranit nė Gjuhėn Shqipe

  Hapur nga bani, 21-10-2011 06:03
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 334
  • Lexime: 26,885
  25-10-2011, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Mrekullit e cuditshme te All-llahut fuqiplote..

  Hapur nga rina_, 19-12-2007 10:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 26,446
  20-06-2009, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •