Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,040
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,653
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,773
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,303
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,311
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,208
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,884
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,471
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,168
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. İlahi ne gjuhen shqipe...

  Hapur nga Irfan, 18-06-2005 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 20,730
  11-09-2012, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,490
  17-10-2010, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,386
  10-03-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,803
  06-05-2009, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. " Dijetari dhe nxėnėsi " - Imam Ebi Hanife

  Hapur nga urtesia, 01-08-2013 00:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 782
  01-08-2013, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. " Do T'u Thoni Fjalė Tė Mira Njerėzve "

  Hapur nga Lulzim7, 23-02-2010 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 957
  23-02-2010, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. " Pozita e Sunetit "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 885
  20-01-2016, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,359
  10-03-2016, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,802
  16-07-2011, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Burrat kan humbur burrerine e tyre"

  Hapur nga artaa, 09-04-2009 19:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 10,261
  18-04-2009, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Dr. dituria"

  Hapur nga Sabriu, 14-11-2008 16:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,431
  18-12-2008, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 715
  23-11-2010, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "E verteta Reth Mesxhid Aksas"

  Hapur nga Murabit, 19-02-2008 22:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,290
  12-05-2008, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,724
  22-12-2011, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Gjurmė nė kohė"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 27-03-2011 16:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,621
  27-03-2011, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,325
  29-05-2013, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,266
  26-11-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arrow "Hiroshima e Irakut"

  Hapur nga perkthyese, 30-05-2012 18:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 706
  30-05-2012, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,158
  19-10-2008, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,127
  18-07-2005, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Japim pėr Zotin"

  Hapur nga Modesti, 24-03-2008 18:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  24-03-2008, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: "Katastrofa e kamatės", ekonomia islame alternative?!

  Hapur nga Archicad, 17-10-2008 09:40
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,073
  14-02-2013, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Kush e percjell muajin e Ramazanit..."

  Hapur nga b_a_t_o, 25-11-2004 13:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,131
  25-11-2004, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Lindi dielli, drita e Islamit" !

  Hapur nga >_Ilirian_>, 19-09-2010 08:25
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,171
  02-10-2010, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Mesazhi i Termetit"

  Hapur nga N.Kalisi, 13-03-2010 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 831
  13-03-2010, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. "Njihni pavarėsinė e Kosovės"

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-02-2009 13:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,590
  03-02-2009, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,709
  25-03-2009, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "Panairi i Librit"

  Hapur nga fisniku-student, 30-05-2008 12:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 20,604
  08-06-2012, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Peace Tv nė gjuhėn shqipe"

  Hapur nga fisniku-student, 15-08-2009 08:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,748
  12-07-2010, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  03-07-2007, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,076
  10-05-2011, 00:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. "qerbela Ne Gaza" Nga Olsi Jazexhi

  Hapur nga Explorer, 11-01-2009 10:51
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,707
  05-02-2009, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. "sheroni Te Sėmurit Me Lemoshė!"

  Hapur nga Lulzim7, 25-01-2010 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,577
  25-01-2010, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Stili" turk i Besimit ne Islam,i drejte apo i gabuar?

  Hapur nga Begby, 12-01-2010 17:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 7,378
  04-02-2010, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,618
  19-05-2010, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 22. "Vizitori" i befasishėm

  Hapur nga biligoa, 11-06-2009 14:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,562
  11-06-2009, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 993
  10-01-2009, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. '''O burrė keshtu behu me gruan tende'''

  Hapur nga Safka, 22-09-2010 14:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,368
  22-09-2010, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  20-10-2010, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. ''Meditime Kuranore''

  Hapur nga Selma*, 25-07-2012 06:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,320
  22-08-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. ''Ndarja'' ne sekte!!

  Hapur nga besi84, 19-06-2007 15:53
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,777
  29-06-2007, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,179
  28-09-2012, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,736
  25-09-2010, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 26. *U prish Jarania ra Qeveria*

  Hapur nga gimche, 15-11-2010 09:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,153
  15-11-2010, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 27. - Anuluesit e Islamit

  Hapur nga il dandi, 05-05-2012 15:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 751
  06-05-2012, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,056
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 29. 1 banorė ndėr 4, do tė jetė musliman nė vitin 2030

  Hapur nga >_Ilirian_>, 27-01-2011 07:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,130
  08-02-2011, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •