Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,046
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,898
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,214
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,306
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,480
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,312
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,655
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,774
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,169
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Ligjeratat e cilit dijetar shqiptar i ndegjoni me shum

  Hapur nga AnaH_M, 10-03-2009 19:07
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 418
  • Lexime: 47,196
  30-09-2009, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 94,154
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Video me karakter Islam!!!

  Hapur nga SilenT-Killer, 26-06-2007 10:54
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 394
  • Lexime: 141,681
  22-03-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Smile Lajme Nga Bota Islame !

  Hapur nga Bani gjk, 01-04-2006 07:20
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 367
  • Lexime: 78,065
  20-03-2009, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėshimi i Mjekrrės ėshtė Obligim

  Hapur nga celyy, 03-11-2007 10:23
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 352
  • Lexime: 49,635
  24-08-2008, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 105,278
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rashad Khalifa, i derguar i zotit apo mashtrues?

  Hapur nga angmokio, 24-10-2011 13:37
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 29,077
  22-07-2013, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrkthimi i Autorizuar i Kuranit nė Gjuhėn Shqipe

  Hapur nga bani, 21-10-2011 06:03
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 334
  • Lexime: 26,866
  25-10-2011, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pergjigje pyetjesh nga hoxha Ahmed Kalaja

  Hapur nga Arrnubi, 01-08-2007 06:52
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 263
  • Lexime: 37,026
  26-07-2012, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Foto xhamiash neper bote.

  Hapur nga forum126, 03-06-2005 15:31
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 245
  • Lexime: 84,482
  22-12-2011, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetjet Ekzistojnė ... Pėrgjigjet "Jo" !!!

  Hapur nga ILMGAP, 03-08-2009 15:29
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 32,444
  13-08-2009, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Pyetje dhe pergjigje!

  Hapur nga IslamInfo, 13-12-2011 15:53
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 230
  • Lexime: 57,719
  26-08-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gold Ag i del ne mbrojtje muslimaneve ne Kosove.

  Hapur nga angmokio, 22-02-2014 08:05
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 224
  • Lexime: 19,158
  31-03-2014, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kush janė Vehabistėt?

  Hapur nga Acid_Burn, 25-01-2007 01:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 29,217
  12-07-2007, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 21,527
  11-12-2007, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lėvizur: Fjalė tė urta

  Hapur nga Lulzim7, 28-11-2011 19:14
  •  
  •  
 16. Ata qė mohojnė Kur'anin dhe Muhammedin!

  Hapur nga ramazan_it, 14-06-2010 07:07
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 12,881
  12-03-2011, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lajme te ndryshme nga bota Islame.

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 04-05-2014 16:35
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 192
  • Lexime: 28,534
  01-01-2015, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. TRINITETI rrjedh nga PAGANIZMI

  Hapur nga ardi_pr, 03-09-2005 04:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 14,879
  16-09-2005, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kosove: Lėvizja islamike "Bashkohu" kthehet nė parti politike

  Hapur nga Archon, 05-03-2013 12:17
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 11,097
  15-03-2013, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Jeta e Muhamed Nasirudin El-Albanit

  Hapur nga abdurrahman_tir, 24-03-2009 10:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 174
  • Lexime: 26,353
  11-04-2009, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A ėshtė Kur’ani Kopje E Biblės?

  Hapur nga princcesha, 21-10-2007 14:00
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 13,315
  17-12-2007, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Xhematet e devijuara qė hynė nė 72 grupet

  Hapur nga ramazan_it, 08-07-2012 16:29
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 13,660
  11-09-2012, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Këndi im fetar

  Hapur nga Zana e malit, 14-01-2005 07:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 165
  • Lexime: 32,892
  21-05-2006, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 24,738
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Post Pyetje dhe Pėrgjigje - Albislam-Com

  Hapur nga Xhenneta-Morina, 28-03-2009 08:22
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 22,699
  16-09-2009, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A ben dikush te me sqaroj metodat e punes...

  Hapur nga Gostivari_usa, 19-10-2008 21:21
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 22,097
  12-12-2008, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dialogu i Muslimanit me Krishterin

  Hapur nga forum126, 26-03-2006 10:13
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 29,962
  07-05-2013, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 28. A egziston zoti ?

  Hapur nga ardi ht, 08-06-2010 07:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 10,761
  11-06-2010, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ne cfare gjuhe faleni?

  Hapur nga JestersWorld, 13-09-2007 11:02
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 14,765
  23-12-2007, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Profecite Biblike per Islamin dhe Profetin Muhamed a.s

  Hapur nga Xhemis, 24-09-2015 09:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 24,146
  21-01-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pergjigje ndaj keqkuptimeve me te shpeshta rreth Islamit.

  Hapur nga angmokio, 05-10-2012 08:41
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 19,378
  17-12-2012, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nje sqarim ???

  Hapur nga Milkway, 21-09-2009 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 18,506
  27-09-2009, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. H. Thaci para lejimit te shamive islamike ne shkolla kosovare?

  Hapur nga Antiproanti, 07-08-2013 14:20
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 10,512
  13-01-2014, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ēfarė ke pėrgatitur pėr vdekjen???

  Hapur nga ramazan_it, 05-07-2010 06:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 11,199
  16-12-2010, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Martesa Ne Islam!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 12-09-2004 22:21
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 31,155
  08-06-2009, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shiizmi

  Hapur nga shkodranja.1, 22-09-2009 06:32
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 14,825
  15-12-2009, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si te binden Ateistet qe egziston Zoti ?

  Hapur nga Lumi_ftp, 31-01-2013 22:09
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 16,571
  04-04-2013, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 12,639
  16-04-2010, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Shkruaje njė fjalė tė urtė!

  Hapur nga biligoa, 26-06-2009 09:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 6,696
  10-07-2009, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Rrėnojnė shkolla pėr tė ngritur kisha

  Hapur nga Sabriu, 29-08-2009 09:00
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 14,275
  04-09-2009, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Disa Ēėshtje nė lidhje me marrėdhėniet seksuale

  Hapur nga eldonel, 13-09-2008 13:32
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 81,148
  23-11-2010, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pozita e gruas ne shek.21 ne shtetet Islamike

  Hapur nga Gostivari_usa, 11-03-2009 18:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 15,369
  29-04-2009, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Sondazh Sondazh: Pro Lėndės Edukata Fetare apo Kundėr nė Shkolla Publike ?

  Hapur nga Semra 1985, 01-10-2009 09:28
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 13,890
  28-12-2009, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Nje pyetje ??

  Hapur nga Milkway, 14-12-2009 17:11
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 13,720
  19-12-2009, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Sami Yusuf

  Hapur nga Disa, 23-02-2010 11:58
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 16,414
  07-03-2014, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 45. E pranoi Islamin dhe po agjėron Ramazanin

  Hapur nga bluetone, 01-06-2011 13:08
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 45,025
  04-06-2014, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Ngjyrat e bukura tek krijesat e Alalahut xh.sh..

  Hapur nga Muhamed Dolaku, 19-05-2011 02:41
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 5,301
  19-05-2011, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Lightbulb Pyetje-Pėrgjigje rreth Islam-it(Lojė)

  Hapur nga La_Lune, 23-08-2006 03:18
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 14,869
  08-03-2009, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Dije nga Kur'ani - LIBRAT

  Hapur nga no name, 29-08-2007 06:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 10,874
  29-08-2007, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •