Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,040
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,311
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,168
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,773
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,653
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,471
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,208
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,303
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,884
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si Eshte Natyra E Njeriut-?

  Hapur nga Fjala e drejte, 07-03-2004 19:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,548
  07-03-2004, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Planifikim familjar sipas Islamit

  Hapur nga FLORIRI, 10-03-2004 12:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,421
  13-03-2004, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ismail Kadare dhe perandoria Osmane

  Hapur nga Fjala e drejte, 17-03-2004 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,689
  17-03-2004, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trupi dhe Shpirti

  Hapur nga Fjala e drejte, 17-03-2004 18:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,440
  17-03-2004, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Drejtesia dhe shkenca

  Hapur nga Fjala e drejte, 18-03-2004 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,891
  18-03-2004, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Natyra ,Kinomatografia dhe filmi i Mel Gibsonit

  Hapur nga Fjala e drejte, 20-03-2004 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,684
  20-03-2004, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Formula e shpėtimit tė njeriut

  Hapur nga INDRITI, 25-03-2004 19:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,835
  25-03-2004, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,017
  29-03-2004, 01:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Drejt se vertetes...

  Hapur nga Fatih, 10-03-2004 14:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,579
  29-03-2004, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Smile Si te ndertojme jeten?

  Hapur nga TeNdertojmJeten, 30-03-2004 11:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  30-03-2004, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Suksesi i “dijes dhe lirisė sė kufizuar”

  Hapur nga Arrnubi, 12-04-2004 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,011
  12-04-2004, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shejtani

  Hapur nga Albin, 17-04-2004 13:48
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,978
  21-04-2004, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shpirti i perėndimit

  Hapur nga Arrnubi, 22-04-2004 16:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,159
  22-04-2004, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rruga e hapur e islamit

  Hapur nga Arrnubi, 22-04-2004 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,743
  22-04-2004, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Lufta me mėrzinė

  Hapur nga altin55, 29-04-2004 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,017
  29-04-2004, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Question Te mendosh thelle

  Hapur nga altin55, 29-04-2004 06:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  29-04-2004, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Forca ne Islam…

  Hapur nga INDRITI, 06-05-2004 15:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,785
  06-05-2004, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Teologu Musliman

  Hapur nga Hendrix, 10-05-2004 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  10-05-2004, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Burimet E Meditimit Filozofik Ne Islam

  Hapur nga Hendrix, 26-04-2004 10:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,811
  10-05-2004, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,275
  10-05-2004, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Exclamation Dallimi midis pėrēarjes dhe divergjencės

  Hapur nga Albin, 11-05-2004 05:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,684
  11-05-2004, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. roberit dhe robereshat ne ligjet e zotit

  Hapur nga FLORIRI, 12-05-2004 12:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,931
  12-05-2004, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Islami ne Angli

  Hapur nga Arrnubi, 16-05-2004 06:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,630
  16-05-2004, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kush eshte feja hyjnore ?

  Hapur nga Arrnubi, 29-05-2004 07:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,466
  29-05-2004, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mirėsevjen lule trendafili

  Hapur nga Albin, 29-05-2004 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,612
  29-05-2004, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kush mund te me ndihmoje

  Hapur nga altin55, 30-05-2004 05:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,146
  30-05-2004, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,072
  31-05-2004, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Rregullat e vetė-zhvillimit nė Islam

  Hapur nga Albin, 31-05-2004 06:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,800
  31-05-2004, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Para Njeshit?!!! Zero

  Hapur nga Hendrix, 01-06-2004 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,526
  01-06-2004, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Zgjedhje te Lira ... ??

  Hapur nga cunimartum, 10-05-2004 18:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,386
  05-06-2004, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kurani dhe Shkenca bashkohore

  Hapur nga altin55, 26-05-2004 06:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,945
  05-06-2004, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mirėsia e katėr fjalėve

  Hapur nga Blerimi boy, 10-06-2004 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,638
  10-06-2004, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Islami nė Kinė

  Hapur nga altin55, 19-06-2004 10:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,840
  19-06-2004, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sjellja e muslimanit me jomuslimanin

  Hapur nga altin55, 19-06-2004 10:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,107
  19-06-2004, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Aborti ėshtė vrasje

  Hapur nga altin55, 19-06-2004 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,193
  19-06-2004, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Question Ēfarė i ofrohet botės sot?

  Hapur nga altin55, 19-06-2004 11:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,344
  19-06-2004, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,417
  20-06-2004, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Per ngjarjet ne irak

  Hapur nga Albin, 09-04-2004 05:56
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,089
  20-06-2004, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Post Lutja kushtuar Zotit

  Hapur nga altin55, 29-04-2004 06:24
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 18,375
  20-06-2004, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Zonat kulturore e civilizimit islam

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,942
  02-07-2004, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kur do te vi koha qe ti te pendohesh ?

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,805
  02-07-2004, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,075
  04-07-2004, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Femra ne Islam.

  Hapur nga FLORIRI, 08-07-2004 12:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 29,028
  08-07-2004, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  09-07-2004, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Konflikti mes mendjes dhe epshtit

  Hapur nga altin55, 20-07-2004 20:48
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,919
  21-07-2004, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ndėrroi jetėn Haxhi Hafiz Sabri Koēi

  Hapur nga altin55, 20-06-2004 08:57
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,107
  28-07-2004, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kur'ani fisnik sfidė dhe mrekulli

  Hapur nga altin55, 31-07-2004 20:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,462
  31-07-2004, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Islami, Krishterimi dhe Terrorizmi

  Hapur nga EverlastinG, 02-08-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,905
  02-08-2004, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  05-08-2004, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Lightbulb Shmangu nga bisedat e kota

  Hapur nga Albin, 09-08-2004 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,014
  09-08-2004, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •