Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4632 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,913
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 31,139
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 65,138
  03-12-2019, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,935
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 137,037
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 137,198
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,987
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,796
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. İlahi ne gjuhen shqipe...

  Hapur nga Irfan, 18-06-2005 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 20,558
  11-09-2012, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,117
  17-10-2010, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,137
  10-03-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,440
  06-05-2009, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. " Dijetari dhe nxėnėsi " - Imam Ebi Hanife

  Hapur nga urtesia, 01-08-2013 01:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  01-08-2013, 01:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. " Do T'u Thoni Fjalė Tė Mira Njerėzve "

  Hapur nga Lulzim7, 23-02-2010 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  23-02-2010, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. " Pozita e Sunetit "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 741
  20-01-2016, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,191
  10-03-2016, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,706
  16-07-2011, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Burrat kan humbur burrerine e tyre"

  Hapur nga artaa, 09-04-2009 20:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 9,075
  18-04-2009, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Dr. dituria"

  Hapur nga Sabriu, 14-11-2008 16:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,530
  18-12-2008, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  23-11-2010, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "E verteta Reth Mesxhid Aksas"

  Hapur nga Murabit, 19-02-2008 22:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,211
  12-05-2008, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,454
  22-12-2011, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Gjurmė nė kohė"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 27-03-2011 17:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,295
  27-03-2011, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,928
  29-05-2013, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,075
  26-11-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arrow "Hiroshima e Irakut"

  Hapur nga perkthyese, 30-05-2012 19:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 621
  30-05-2012, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 996
  19-10-2008, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 962
  18-07-2005, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Japim pėr Zotin"

  Hapur nga Modesti, 24-03-2008 19:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  24-03-2008, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: "Katastrofa e kamatės", ekonomia islame alternative?!

  Hapur nga Archicad, 17-10-2008 10:40
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 900
  14-02-2013, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Kush e percjell muajin e Ramazanit..."

  Hapur nga b_a_t_o, 25-11-2004 13:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,978
  25-11-2004, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Lindi dielli, drita e Islamit" !

  Hapur nga >_Ilirian_>, 19-09-2010 09:25
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,821
  02-10-2010, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Mesazhi i Termetit"

  Hapur nga N.Kalisi, 13-03-2010 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 753
  13-03-2010, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. "Njihni pavarėsinė e Kosovės"

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-02-2009 13:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,366
  03-02-2009, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,794
  25-03-2009, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "Panairi i Librit"

  Hapur nga fisniku-student, 30-05-2008 13:37
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 19,844
  08-06-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "Peace Tv nė gjuhėn shqipe"

  Hapur nga fisniku-student, 15-08-2009 09:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,488
  12-07-2010, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 843
  03-07-2007, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,568
  10-05-2011, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. "qerbela Ne Gaza" Nga Olsi Jazexhi

  Hapur nga Explorer, 11-01-2009 10:51
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,444
  05-02-2009, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. "sheroni Te Sėmurit Me Lemoshė!"

  Hapur nga Lulzim7, 25-01-2010 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,381
  25-01-2010, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Stili" turk i Besimit ne Islam,i drejte apo i gabuar?

  Hapur nga Begby, 12-01-2010 17:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 7,042
  04-02-2010, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,491
  19-05-2010, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 22. "Vizitori" i befasishėm

  Hapur nga biligoa, 11-06-2009 15:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,281
  11-06-2009, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 893
  10-01-2009, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. '''O burrė keshtu behu me gruan tende'''

  Hapur nga Safka, 22-09-2010 15:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,210
  22-09-2010, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  20-10-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. ''Meditime Kuranore''

  Hapur nga Selma*, 25-07-2012 07:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,195
  22-08-2012, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. ''Ndarja'' ne sekte!!

  Hapur nga besi84, 19-06-2007 16:53
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,354
  29-06-2007, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,029
  28-09-2012, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,307
  25-09-2010, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,276
  10-08-2010, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 26. *U prish Jarania ra Qeveria*

  Hapur nga gimche, 15-11-2010 09:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 964
  15-11-2010, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 27. - Anuluesit e Islamit

  Hapur nga il dandi, 05-05-2012 16:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 662
  06-05-2012, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: ---------

  Hapur nga naim_kobe08, 11-01-2010 08:23
  •  
  •  
 29. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 16:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 867
  25-10-2016, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •