Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4631 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 64,110
  26-05-2019, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 136,685
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 136,803
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,736
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 30,981
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,717
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,718
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,734
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 12:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 792
  03-08-2019, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,154
  16-06-2019, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 767
  16-06-2019, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 917
  16-06-2019, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,063
  16-06-2019, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 998
  16-06-2019, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 07:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 35,621
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,116
  12-02-2019, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 19:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,958
  18-01-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  05-07-2018, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 96,728
  15-06-2018, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 09:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 41,987
  13-04-2018, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,584
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,377
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 07:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,296
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 836
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 592
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 09:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 19,204
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,226
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 09:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 18,293
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 01:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,349
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,570
  01-11-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 722
  17-10-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,677
  16-10-2017, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  30-09-2017, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 6,847
  21-09-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 62,045
  13-09-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 10:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,487
  11-09-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  09-09-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 549
  09-09-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  09-09-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,051
  11-08-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,892
  23-07-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 09:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,218
  10-07-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 07:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,643
  10-07-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,233
  10-07-2017, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,404
  10-07-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,898
  28-06-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,607
  12-05-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,739
  25-02-2017, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  20-02-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,217
  09-02-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,750
  18-01-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •