Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  97,874
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4615 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 176,433
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 159,000
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 115,657
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 62,692
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 38,453
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 71,611
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Muhamedi a.s nė Bibėl

  Hapur nga altin55, 21-05-2004 04:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 19,177
  15-08-2022, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  08-07-2022, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Besimi nė botėn e ardhshme dhe ringjalljen

  Hapur nga Xhemis, 09-07-2020 09:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,228
  28-05-2022, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kendimi i Kur'anit edhe per te vdekurit (argumentet)

  Hapur nga rapsod, 03-05-2005 14:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 29,748
  21-03-2022, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  01-03-2022, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Elvis Naci

  Hapur nga Neteorm, 06-11-2017 17:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 21,582
  23-02-2022, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njė ish besimtar i krishterė.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 13-03-2021 06:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,564
  13-03-2021, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 106,370
  06-02-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Urtėsi nga selefi

  Hapur nga IslamInfo, 19-02-2012 10:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 8,588
  24-01-2021, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ajete té zgjedhura nga Kurani

  Hapur nga prizrenasi_30, 13-01-2021 16:06
  ajete, islam., kuran, kurani
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,780
  14-01-2021, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ziqer

  Hapur nga dervishi, 12-06-2004 09:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,719
  28-12-2020, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,151
  18-12-2020, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,490
  30-11-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gezuar Kurban Bajramin!

  Hapur nga INDRITI, 09-01-2006 06:33
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 103,157
  31-07-2020, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit.

  Hapur nga Gimi3, 31-08-2008 08:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 65,429
  23-04-2020, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 86,097
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,308
  01-02-2020, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ēfare eshte sunneti dhe bidati?

  Hapur nga GezimKopani, 07-12-2019 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,140
  07-12-2019, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

  Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
  pejgamber, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,641
  03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,832
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,703
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,182
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 44,144
  18-02-2019, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,106
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 18:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 112,993
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 50,210
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,688
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,415
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,664
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,827
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,857
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,368
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,148
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,568
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,612
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,576
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 25,334
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,560
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 30,211
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,462
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,570
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,578
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,064
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,143
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 14,094
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 68,735
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,426
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,507
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •