Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4631 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
  1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

    Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
    10 Faqe
    1 2 3 ... 10
    • Pėrgjigje: 196
    • Lexime: 63,301
    26-05-2019, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

    Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
    11 Faqe
    1 2 3 ... 11
    • Pėrgjigje: 209
    • Lexime: 136,471
    10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

    Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
    13 Faqe
    1 2 3 ... 13
    • Pėrgjigje: 257
    • Lexime: 136,493
    05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

    Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
    9 Faqe
    1 2 3 ... 9
    • Pėrgjigje: 170
    • Lexime: 98,511
    02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

    Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 34
    • Lexime: 30,886
    07-10-2015, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

    Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 81
    • Lexime: 52,555
    01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

    Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 11,667
    27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

    Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 114
    • Lexime: 59,622
    15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  1. Tė Dėrguarit (Pejgamberėt) Shqiptar

    Hapur nga Xhemail986, 03-08-2019 11:50
    pejgamber, shqiptare
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 620
    03-08-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 2,089
    16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kurbani simboli i dashurise

    Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 740
    16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Exclamation Pse egzistoj !

    Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 885
    16-06-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 13
    • Lexime: 2,982
    16-06-2019, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Historia e xhamise El Aksa

    Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 11:23
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 974
    16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

    Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 46
    • Lexime: 35,510
    18-02-2019, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Elvis Naci

    Hapur nga Lazo, 06-11-2017 16:36
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 3,051
    12-02-2019, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

    Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
    dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 3,873
    18-01-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 943
    05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  8. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

    Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 17:03
    18 Faqe
    1 2 3 ... 18
    • Pėrgjigje: 350
    • Lexime: 96,448
    15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

    Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 47
    • Lexime: 41,862
    13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  10. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

    Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 18:03
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,545
    31-01-2018, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,338
    31-01-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

    Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 08:13
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 861
    23-12-2017, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Nata e Kadrit

    Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,263
    11-12-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Mos tradheto!

    Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:17
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 810
    29-11-2017, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

    Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:14
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 587
    29-11-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  15. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

    Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:09
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 403
    29-11-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 693
    29-11-2017, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

    Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:05
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,070
    29-11-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Tautologjia me sloganet!

    Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:04
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 561
    29-11-2017, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

    Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 23
    • Lexime: 19,095
    25-11-2017, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 2,175
    17-11-2017, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

    Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
    9 Faqe
    1 2 3 ... 9
    • Pėrgjigje: 160
    • Lexime: 18,172
    17-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Personifikimi i gabuar

    Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 1,318
    09-11-2017, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 4,522
    01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  21. A eshte djalli besimtar?

    Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 699
    17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 33
    • Lexime: 6,600
    16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  22. Thumbs up Surja el Bekare

    Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 801
    30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Pyetje per Muslimanet.

    Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 63
    • Lexime: 6,755
    21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

    Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 26
    • Lexime: 61,827
    13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  25. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

    Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,462
    11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
  26. Mrekullia brenda nesh!

    Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 721
    09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
  27. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

    Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 530
    09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 709
    09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,013
    11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 1,861
    23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  28. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

    Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 2,190
    10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  29. Post Tė mbuluarit me shami

    Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 1,607
    10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Exclamation Kengetaret e sotit...

    Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,208
    10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 1,370
    10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
  31. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

    Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 6,792
    28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  32. “A kombi a feja?”

    Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
    feja, kombi, shqiptaret
    • Pėrgjigje: 18
    • Lexime: 3,571
    12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 1,707
    25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  33. E dua " perendin " .

    Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 731
    20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  34. Nji i pastėrt musliman ...!

    Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,191
    09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 4,708
    18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •