Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4630 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 11,302
  16-06-2019, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 61,069
  26-05-2019, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 135,089
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 59,114
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 134,910
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 96,830
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 51,891
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 30,374
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,613
  16-06-2019, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 473
  16-06-2019, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 609
  16-06-2019, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 16:36
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,723
  16-06-2019, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,560
  16-06-2019, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 18,560
  16-06-2019, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 829
  16-06-2019, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 34,386
  18-02-2019, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,478
  18-01-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 824
  05-07-2018, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 17:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 94,645
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 41,161
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 18:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,429
  31-01-2018, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,214
  31-01-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  23-12-2017, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,075
  11-12-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  29-11-2017, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  29-11-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 323
  29-11-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 523
  29-11-2017, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  29-11-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  29-11-2017, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,023
  17-11-2017, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 17,624
  17-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,197
  09-11-2017, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,317
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 603
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,252
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 6,206
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 60,425
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,344
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 442
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,874
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,724
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,073
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,457
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,101
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,233
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 30. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,295
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 31. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,425
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,544
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 32. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,079
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,394
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,913
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •