Close
Faqja 51 prej 93 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 4631 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 64,287
  26-05-2019, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 136,720
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 136,858
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,761
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 31,003
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,737
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,725
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,764
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Njė rrėfim nga Shqipėria

  Hapur nga dallendyshi, 09-09-2009 22:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,836
  04-11-2009, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mulla Arben Hyseni (1980-1998)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 04-11-2009 02:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 943
  04-11-2009, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ajetet Kuranore nė trupin e foshnjės

  Hapur nga barcelonist, 21-10-2009 15:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,719
  02-11-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nė botė ka 1.57 miliardė myslimanė

  Hapur nga RaPSouL, 08-10-2009 08:36
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,121
  02-11-2009, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shkenca dhe Feja

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 17-06-2009 13:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,231
  02-11-2009, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Ndihmėtar pėr Kuptimin e Xhuzit tė Tridhjetė

  Hapur nga Xhenneta-Morina, 28-03-2009 00:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,556
  02-11-2009, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqipėria ka afėr 80% musliman

  Hapur nga celyy, 13-10-2009 12:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,019
  02-11-2009, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,898
  01-11-2009, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Halloween: i demshem apo haram?

  Hapur nga shkodranja.1, 31-10-2009 15:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,149
  31-10-2009, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Mos U Trishto

  Hapur nga perverzi, 25-10-2009 12:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,049
  26-10-2009, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,604
  25-10-2009, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kembrixhi me xhami tė re

  Hapur nga Explorer, 24-10-2009 16:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  24-10-2009, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,670
  23-10-2009, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,601
  23-10-2009, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kėngėtarja Franceze Diam's Pranon Islamin

  Hapur nga Explorer, 15-10-2009 11:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,224
  22-10-2009, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Namazi eshte krenari (Foto)

  Hapur nga ORIONI, 16-10-2007 09:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 12,331
  22-10-2009, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Per faljen e shpejt te namazit

  Hapur nga Muharem Fazliu, 22-10-2009 19:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 717
  22-10-2009, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fejesa dhe Martesa nė ISLAM !!!

  Hapur nga Muharem Fazliu, 22-10-2009 19:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  22-10-2009, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 718
  22-10-2009, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 847
  22-10-2009, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pregaditja e xhenazes / BIDATET

  Hapur nga Muharem Fazliu, 22-10-2009 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 846
  22-10-2009, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit

  Hapur nga Bani gjk, 21-03-2006 19:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,079
  22-10-2009, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A jeton ti pėr Allahun?

  Hapur nga tulipanonero, 13-06-2009 07:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,162
  21-10-2009, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Exclamation Pse Mendoni Se Jeni Musliman

  Hapur nga FRANKO^^AMC, 13-10-2009 19:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,576
  21-10-2009, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,886
  20-10-2009, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Historia E Nje Mekasi

  Hapur nga Explorer, 14-10-2009 18:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 913
  17-10-2009, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ibrahim Fehmiu (1892-1951)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 17-10-2009 03:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 986
  17-10-2009, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,465
  14-10-2009, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shikojeni kete emisionin !

  Hapur nga _Mersin_, 12-10-2009 06:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,916
  14-10-2009, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sherimi I Te Semureve Me Kuran Dhe Sunnet

  Hapur nga dijetari, 10-10-2009 20:32
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,314
  13-10-2009, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shirk dhe kufr e kulluar

  Hapur nga Muharem Fazliu, 06-09-2009 10:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,816
  12-10-2009, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Prof. Selman Riza (1909-1988)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 10-10-2009 19:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 919
  12-10-2009, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shijat janė trashėgimtarė tė denjė tė Ēifutėve

  Hapur nga BEDR, 03-10-2009 17:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,629
  11-10-2009, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sa XHAMIJA e kisha ka ne trojet shqiptare

  Hapur nga drifilon, 09-10-2009 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,368
  09-10-2009, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Statistikat

  Hapur nga faruk9, 09-10-2009 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  09-10-2009, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mulla Ahmet Ēunaku (1889-1952)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 09-10-2009 04:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 887
  09-10-2009, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,788
  08-10-2009, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arrow Nje pyetje per myslimanet!

  Hapur nga Dj-GabrieL, 01-10-2009 18:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,267
  06-10-2009, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mendjemprehtėsia e Imam Ebu Hanifės

  Hapur nga Explorer, 05-10-2009 07:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 974
  05-10-2009, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pergjigje ndaj atyre qe jane kundra Medh'hebeve.

  Hapur nga Acid_Burn, 28-03-2009 02:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,035
  04-10-2009, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,362
  04-10-2009, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pse muzika eshte haram?

  Hapur nga hasanhyseni, 03-10-2009 09:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,118
  03-10-2009, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,503
  03-10-2009, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Muslimanet e njeaneshem

  Hapur nga albprofiler, 23-09-2009 16:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 4,748
  02-10-2009, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Shpjegim i emrave te Zotit

  Hapur nga ~Geri~, 31-07-2009 11:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,717
  02-10-2009, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tefsiri neper Shekuj

  Hapur nga Dritė, 23-07-2009 10:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,711
  01-10-2009, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ndarja e Umetit

  Hapur nga ~Geri~, 01-10-2009 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  01-10-2009, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sondazh Sondazh: Ligjeratat e cilit dijetar shqiptar i ndegjoni me shum

  Hapur nga AnaH_M, 10-03-2009 20:07
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 418
  • Lexime: 42,638
  30-09-2009, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Perse NE perdoret ne Kur'an?

  Hapur nga F.M, 21-06-2009 07:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,697
  30-09-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. A jeni te zėn..!?

  Hapur nga altruisti_ek84, 28-09-2009 09:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,214
  30-09-2009, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 51 prej 93 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •