Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,956
Faqja 51 prej 93 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,773
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,273
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,181
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,440
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,622
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,760
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,150
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,290
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  22-10-2009, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pregaditja e xhenazes / BIDATET

  Hapur nga Muharem Fazliu, 22-10-2009 18:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,004
  22-10-2009, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit

  Hapur nga Bani gjk, 21-03-2006 19:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,036
  22-10-2009, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A jeton ti pėr Allahun?

  Hapur nga tulipanonero, 13-06-2009 06:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,008
  21-10-2009, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Pse Mendoni Se Jeni Musliman

  Hapur nga FRANKO^^AMC, 13-10-2009 18:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,505
  21-10-2009, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,297
  20-10-2009, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historia E Nje Mekasi

  Hapur nga Explorer, 14-10-2009 17:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,107
  17-10-2009, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ibrahim Fehmiu (1892-1951)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 17-10-2009 02:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,215
  17-10-2009, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,969
  14-10-2009, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shikojeni kete emisionin !

  Hapur nga _Mersin_, 12-10-2009 05:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,259
  14-10-2009, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sherimi I Te Semureve Me Kuran Dhe Sunnet

  Hapur nga dijetari, 10-10-2009 19:32
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,065
  13-10-2009, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shirk dhe kufr e kulluar

  Hapur nga Muharem Fazliu, 06-09-2009 09:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 7,110
  12-10-2009, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Prof. Selman Riza (1909-1988)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 10-10-2009 18:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,154
  12-10-2009, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shijat janė trashėgimtarė tė denjė tė Ēifutėve

  Hapur nga BEDR, 03-10-2009 16:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 18,236
  11-10-2009, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sa XHAMIJA e kisha ka ne trojet shqiptare

  Hapur nga drifilon, 09-10-2009 12:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,574
  09-10-2009, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Statistikat

  Hapur nga faruk9, 09-10-2009 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  09-10-2009, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mulla Ahmet Ēunaku (1889-1952)

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 09-10-2009 03:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,128
  09-10-2009, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,217
  08-10-2009, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arrow Nje pyetje per myslimanet!

  Hapur nga Dj-GabrieL, 01-10-2009 17:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,244
  06-10-2009, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mendjemprehtėsia e Imam Ebu Hanifės

  Hapur nga Explorer, 05-10-2009 06:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  05-10-2009, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pergjigje ndaj atyre qe jane kundra Medh'hebeve.

  Hapur nga Acid_Burn, 28-03-2009 01:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,044
  04-10-2009, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,278
  04-10-2009, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pse muzika eshte haram?

  Hapur nga hasanhyseni, 03-10-2009 08:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,413
  03-10-2009, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,090
  03-10-2009, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Muslimanet e njeaneshem

  Hapur nga albprofiler, 23-09-2009 15:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 5,824
  02-10-2009, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shpjegim i emrave te Zotit

  Hapur nga ~Geri~, 31-07-2009 10:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,952
  02-10-2009, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tefsiri neper Shekuj

  Hapur nga Dritė, 23-07-2009 09:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,284
  01-10-2009, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ndarja e Umetit

  Hapur nga ~Geri~, 01-10-2009 02:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 748
  01-10-2009, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Ligjeratat e cilit dijetar shqiptar i ndegjoni me shum

  Hapur nga AnaH_M, 10-03-2009 19:07
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 418
  • Lexime: 47,190
  30-09-2009, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perse NE perdoret ne Kur'an?

  Hapur nga F.M, 21-06-2009 06:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,190
  30-09-2009, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A jeni te zėn..!?

  Hapur nga altruisti_ek84, 28-09-2009 08:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,495
  30-09-2009, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lidhja e Shijave me Qifutet

  Hapur nga shkodranja.1, 22-09-2009 06:28
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 26,917
  30-09-2009, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ajeti i Ditės

  Hapur nga buja_20, 22-05-2009 11:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,024
  29-09-2009, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Hadithe

  Hapur nga tulipanonero, 13-05-2009 08:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 11,985
  29-09-2009, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cfare mendoni per kete

  Hapur nga _Mersin_, 28-09-2009 03:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,447
  29-09-2009, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ja nje webfawe interesante ne web!!!

  Hapur nga Gostivari_usa, 28-09-2009 18:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,047
  28-09-2009, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nje sqarim ???

  Hapur nga Milkway, 21-09-2009 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 18,495
  27-09-2009, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Gėzohu nėnė , e gjeta Nusėn

  Hapur nga Semra 1985, 26-09-2009 17:06
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,952
  24-09-2009, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kerkese

  Hapur nga tulipanonero, 23-09-2009 08:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 982
  23-09-2009, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,956
  20-09-2009, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,794
  20-09-2009, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,147
  19-09-2009, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Krekosja e disa Muslimaneve

  Hapur nga hasanhyseni, 19-09-2009 14:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  19-09-2009, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 811
  19-09-2009, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. cfare zeri ka ky ?

  Hapur nga B.T.K, 18-09-2009 14:25
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,287
  18-09-2009, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Coca-Cola me Reklam provokuese ndaj Islamit !

  Hapur nga Vista, 18-09-2009 08:40
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,750
  18-09-2009, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pyetje mbi martesen ne islam

  Hapur nga B.T.K, 13-09-2009 07:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,981
  18-09-2009, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  17-09-2009, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Dhjetė Dhurata Pėr Ata Qė Agjėrojnė

  Hapur nga lendi, 17-09-2009 05:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  17-09-2009, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 51 prej 93 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •