Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,525
Faqja 3 prej 93 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 153,167
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,403
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,304
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,543
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,704
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,809
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,195
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,389
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Demokracia ėshtė fe e shpifur‏

  Hapur nga teuhid, 30-12-2015 08:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 18,964
  21-01-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. " Pozita e Sunetit "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  20-01-2016, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,959
  19-01-2016, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Emer musliman dhe bashkekohor per djem

  Hapur nga Era-R, 23-10-2012 14:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 157,134
  19-01-2016, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,401
  15-01-2016, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,099
  09-01-2016, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  07-01-2016, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,008
  07-01-2016, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nuk ėshtė e lejuar tė ulėt nė parlament

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,020
  06-01-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kujt i lejohet tė bėjė tekfir ?

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 05:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,121
  06-01-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,085
  02-01-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dy urime!

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 31-12-2015 13:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,172
  02-01-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mjetet bashkekohore e thirrjes ne Islam

  Hapur nga Xhemis, 31-12-2015 04:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,012
  31-12-2015, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Profecia Islame per Jezusin (Isain)

  Hapur nga Xhemis, 22-12-2015 08:01
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,053
  23-12-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta e III boterore (2)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,801
  29-11-2015, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,145
  26-11-2015, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  26-11-2015, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Monoteistėt midis tė krishterėve

  Hapur nga Marmara, 25-04-2011 16:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,749
  23-11-2015, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,286
  21-11-2015, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  16-11-2015, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Historia e profetit Junus(Jona) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  16-11-2015, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia e profetit Lut(Lot) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  16-11-2015, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Historia e profetit Jusuf(Jozef) a.s.

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 939
  16-11-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Historia e profetit Ibrahim (Abraham) a.s.

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 892
  16-11-2015, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Historia e profetit Daut (David) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  16-11-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Historia e profetit Sulejman(Solomon) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  16-11-2015, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  16-11-2015, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,699
  16-11-2015, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  10-11-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,801
  09-11-2015, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A mund tė jenė miq muslimanėt dhe jomuslimanėt

  Hapur nga Ceni-1, 31-08-2014 08:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,663
  02-11-2015, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pak nga historia e Islamit nė Peqin

  Hapur nga Xhemis, 20-10-2015 14:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,272
  31-10-2015, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mesatarja nė Fe.

  Hapur nga Linė, 27-10-2015 16:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,020
  27-10-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dalja e shpirtit

  Hapur nga Linė, 22-10-2015 13:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,657
  27-10-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shkrime kunder ateizmit

  Hapur nga Xhemis, 22-10-2015 06:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,020
  22-10-2015, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tirana qyteti i themeluar nga xhamite

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 03:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,110
  21-10-2015, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,099
  21-10-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  20-10-2015, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fjala e mirė ėshtė sadaka

  Hapur nga Linė, 19-10-2015 13:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 871
  19-10-2015, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Disa ēėshtje nė lidhje me xhindėt

  Hapur nga Linė, 19-10-2015 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  19-10-2015, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Autenciteti dhe origjina e Kuranit!

  Hapur nga Xhemis, 09-10-2015 11:13
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,023
  16-10-2015, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rruga e Xhenetit dhe Rruga e Zjarrit

  Hapur nga Xhemis, 15-10-2015 06:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 922
  15-10-2015, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Shkaku i vdekjeve i 717 haxhive ne Mina ishin Iranianet

  Hapur nga Xhemis, 26-09-2015 10:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,024
  11-10-2015, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Meka Live HD

  Hapur nga Xhemis, 09-10-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 978
  09-10-2015, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kenga e Getes per Profetin Muhamed a.s

  Hapur nga Xhemis, 07-10-2015 15:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,257
  07-10-2015, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pushkini ndiente simpati pėr Kur'anin

  Hapur nga Xhemis, 07-10-2015 16:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  07-10-2015, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Udhėheqėsit dhe gjykatat e kufrit dhe shirkut.

  Hapur nga abdurrahman12, 09-07-2015 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 9,285
  29-09-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gezuar festen e Kurban Bajramit.

  Hapur nga Explorer, 26-11-2009 11:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 15,910
  24-09-2015, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Perkthimi i librit "Jezusi ne Islam"

  Hapur nga Maximus*_NY, 09-05-2006 02:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,920
  24-09-2015, 02:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Bibla sipas pershkrimit te Kur'anit.

  Hapur nga Kostandin Spiro, 29-04-2015 04:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,881
  19-09-2015, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 93 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •