Close
Faqja 3 prej 93 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 4632 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 65,120
  03-12-2019, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 137,028
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 137,162
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,976
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 31,134
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,911
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,796
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,932
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nuk ėshtė e lejuar tė ulėt nė parlament

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 804
  06-01-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kujt i lejohet tė bėjė tekfir ?

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 05:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 876
  06-01-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 864
  02-01-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dy urime!

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 31-12-2015 13:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 925
  02-01-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mjetet bashkekohore e thirrjes ne Islam

  Hapur nga Xhemis, 31-12-2015 04:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,638
  31-12-2015, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Profecia Islame per Jezusin (Isain)

  Hapur nga Xhemis, 22-12-2015 08:01
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,281
  23-12-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lufta e III boterore (2)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 09:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,428
  29-11-2015, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,762
  26-11-2015, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  26-11-2015, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Monoteistėt midis tė krishterėve

  Hapur nga Marmara, 25-04-2011 17:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,450
  23-11-2015, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,781
  21-11-2015, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  16-11-2015, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia e profetit Junus(Jona) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  16-11-2015, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Historia e profetit Lut(Lot) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  16-11-2015, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia e profetit Jusuf(Jozef) a.s.

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  16-11-2015, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Historia e profetit Ibrahim (Abraham) a.s.

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  16-11-2015, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Historia e profetit Daut (David) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  16-11-2015, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Historia e profetit Sulejman(Solomon) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 825
  16-11-2015, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,022
  16-11-2015, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,328
  16-11-2015, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  10-11-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,069
  09-11-2015, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A mund tė jenė miq muslimanėt dhe jomuslimanėt

  Hapur nga Ceni-1, 31-08-2014 09:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,772
  02-11-2015, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pak nga historia e Islamit nė Peqin

  Hapur nga Xhemis, 20-10-2015 15:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,021
  31-10-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mesatarja nė Fe.

  Hapur nga Linė, 27-10-2015 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 858
  27-10-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dalja e shpirtit

  Hapur nga Linė, 22-10-2015 14:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,397
  27-10-2015, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shkrime kunder ateizmit

  Hapur nga Xhemis, 22-10-2015 07:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  22-10-2015, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tirana qyteti i themeluar nga xhamite

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 04:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,825
  21-10-2015, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  21-10-2015, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 655
  20-10-2015, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Fjala e mirė ėshtė sadaka

  Hapur nga Linė, 19-10-2015 14:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 682
  19-10-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Disa ēėshtje nė lidhje me xhindėt

  Hapur nga Linė, 19-10-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  19-10-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Autenciteti dhe origjina e Kuranit!

  Hapur nga Xhemis, 09-10-2015 12:13
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,263
  16-10-2015, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rruga e Xhenetit dhe Rruga e Zjarrit

  Hapur nga Xhemis, 15-10-2015 07:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  15-10-2015, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Shkaku i vdekjeve i 717 haxhive ne Mina ishin Iranianet

  Hapur nga Xhemis, 26-09-2015 11:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,417
  11-10-2015, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Meka Live HD

  Hapur nga Xhemis, 09-10-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 829
  09-10-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kenga e Getes per Profetin Muhamed a.s

  Hapur nga Xhemis, 07-10-2015 16:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,903
  07-10-2015, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pushkini ndiente simpati pėr Kur'anin

  Hapur nga Xhemis, 07-10-2015 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  07-10-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Udhėheqėsit dhe gjykatat e kufrit dhe shirkut.

  Hapur nga abdurrahman12, 09-07-2015 18:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 7,707
  30-09-2015, 00:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Gezuar festen e Kurban Bajramit.

  Hapur nga Explorer, 26-11-2009 11:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 14,726
  24-09-2015, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Perkthimi i librit "Jezusi ne Islam"

  Hapur nga Maximus*_NY, 09-05-2006 03:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,628
  24-09-2015, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bibla sipas pershkrimit te Kur'anit.

  Hapur nga Kostandin Spiro, 29-04-2015 05:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 5,641
  19-09-2015, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kufri (mosbesimi)

  Hapur nga abdurrahman12, 04-04-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,475
  11-09-2015, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Pyetje dhe pergjigje!

  Hapur nga IslamInfo, 13-12-2011 15:53
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 230
  • Lexime: 54,940
  26-08-2015, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lėvizur: Gjykatat e kufrit dhe shirkut

  Hapur nga abdurrahman12, 21-08-2015 04:52
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,796
  17-08-2015, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Anuluesit e Islamit

  Hapur nga abdurrahman12, 06-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,383
  10-08-2015, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,460
  07-08-2015, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  05-08-2015, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  25-07-2015, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 93 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •