Close
Faqja 2 prej 93 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 4631 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 64,242
  26-05-2019, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 136,710
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 136,842
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,749
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 30,996
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,731
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,721
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,755
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 04:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,162
  16-12-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,894
  28-11-2016, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  25-11-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 891
  25-11-2016, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 12:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,079
  10-11-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 04:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,005
  09-11-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 06:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  27-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 16:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 864
  25-10-2016, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 11:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,048
  24-10-2016, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 22:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  12-10-2016, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 22:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 695
  29-09-2016, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 03:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 12,409
  05-08-2016, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 22:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  21-06-2016, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,435
  16-06-2016, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,606
  30-05-2016, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 12:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,351
  28-05-2016, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,110
  28-05-2016, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,115
  22-03-2016, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  20-03-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,183
  10-03-2016, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 05:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,476
  10-03-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,214
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

  Hapur nga uvejsa, 10-04-2010 16:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,785
  10-03-2016, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Porosite e profetit

  Hapur nga Ceni-1, 03-11-2014 18:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,856
  10-03-2016, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kush janė Jehudėt dhe pėrse ne i urrejmė?

  Hapur nga xnjeri, 01-06-2010 10:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,153
  10-03-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ky eshte Besimi i nje Muslimani!!

  Hapur nga fisniku-student, 27-09-2010 05:24
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,501
  10-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Objektivat e legjislacionit Islam

  Hapur nga Xhemis, 10-03-2016 08:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 881
  10-03-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,395
  10-03-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 20:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,457
  10-03-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pse Jezusi u krijua pa baba?

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2015 13:21
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,297
  10-03-2016, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,132
  10-03-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A konsiderohen Hauarixhėt musliman?‏

  Hapur nga teuhid, 09-01-2016 08:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,169
  10-03-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A ekziston All-llahu nė ndonjė vend?

  Hapur nga Thirrje Islame, 12-05-2012 10:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,614
  10-03-2016, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,013
  10-03-2016, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lufta e diktaturės komuniste kundėr fesė

  Hapur nga Xhemis, 30-11-2013 23:55
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,723
  10-03-2016, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,203
  10-03-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question A ju kanė bėrė magji?

  Hapur nga Klevis2000, 04-08-2004 07:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 136,991
  10-03-2016, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Zoti madheshtor eshte mbi qiejt

  Hapur nga Xhemis, 08-03-2016 14:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,003
  09-03-2016, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Islami ėshtė fe e sė ardhmes

  Hapur nga Xhemis, 03-02-2016 15:10
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,950
  13-02-2016, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Islami dhe demokracia

  Hapur nga Xhemis, 03-02-2016 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 792
  03-02-2016, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Profecite Biblike per Islamin dhe Profetin Muhamed a.s

  Hapur nga Xhemis, 24-09-2015 10:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 20,564
  21-01-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Demokracia ėshtė fe e shpifur‏

  Hapur nga teuhid, 30-12-2015 08:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 14,603
  21-01-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 34. " Pozita e Sunetit "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 733
  20-01-2016, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  19-01-2016, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Emer musliman dhe bashkekohor per djem

  Hapur nga Era-R, 23-10-2012 15:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 148,530
  19-01-2016, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,152
  15-01-2016, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  09-01-2016, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 695
  07-01-2016, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  07-01-2016, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Nuk ėshtė e lejuar tė ulėt nė parlament

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  06-01-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 93 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •