Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,040
Faqja 2 prej 93 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,884
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,303
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,208
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,471
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,653
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,773
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,168
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,311
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,289
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,588
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,456
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,820
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,062
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,856
  25-02-2017, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,587
  20-02-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,998
  09-02-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,744
  18-01-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 04:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,195
  16-12-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,230
  28-11-2016, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,218
  25-11-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,059
  25-11-2016, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 11:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,267
  10-11-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 03:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,430
  09-11-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 878
  27-10-2016, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,056
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,418
  24-10-2016, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  12-10-2016, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 21:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 868
  29-09-2016, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 03:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 13,751
  05-08-2016, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,134
  21-06-2016, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,842
  16-06-2016, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,021
  30-05-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 11:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,702
  28-05-2016, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,316
  28-05-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 15:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,396
  22-03-2016, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  20-03-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 16:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,359
  10-03-2016, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 05:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,804
  10-03-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,428
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

  Hapur nga uvejsa, 10-04-2010 15:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,070
  10-03-2016, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Porosite e profetit

  Hapur nga Ceni-1, 03-11-2014 18:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,078
  10-03-2016, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kush janė Jehudėt dhe pėrse ne i urrejmė?

  Hapur nga xnjeri, 01-06-2010 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,938
  10-03-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ky eshte Besimi i nje Muslimani!!

  Hapur nga fisniku-student, 27-09-2010 04:24
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,156
  10-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Objektivat e legjislacionit Islam

  Hapur nga Xhemis, 10-03-2016 08:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,047
  10-03-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,946
  10-03-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 20:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,744
  10-03-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pse Jezusi u krijua pa baba?

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2015 13:21
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,623
  10-03-2016, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,386
  10-03-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. A konsiderohen Hauarixhėt musliman?‏

  Hapur nga teuhid, 09-01-2016 08:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  10-03-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A ekziston All-llahu nė ndonjė vend?

  Hapur nga Thirrje Islame, 12-05-2012 09:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 9,046
  10-03-2016, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,194
  10-03-2016, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lufta e diktaturės komuniste kundėr fesė

  Hapur nga Xhemis, 30-11-2013 23:55
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,486
  10-03-2016, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,479
  10-03-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Question A ju kanė bėrė magji?

  Hapur nga Klevis2000, 04-08-2004 06:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 143,602
  10-03-2016, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Zoti madheshtor eshte mbi qiejt

  Hapur nga Xhemis, 08-03-2016 14:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,202
  09-03-2016, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Islami ėshtė fe e sė ardhmes

  Hapur nga Xhemis, 03-02-2016 15:10
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,383
  13-02-2016, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Islami dhe demokracia

  Hapur nga Xhemis, 03-02-2016 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 951
  03-02-2016, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Profecite Biblike per Islamin dhe Profetin Muhamed a.s

  Hapur nga Xhemis, 24-09-2015 09:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 24,143
  21-01-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 93 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •