Close
Faqja 11 prej 93 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 4631 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 64,287
  26-05-2019, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 136,719
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 136,857
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 98,761
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 31,002
  07-10-2015, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 52,736
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,725
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 59,764
  15-03-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  09-05-2013, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dialogu i Muslimanit me Krishterin

  Hapur nga forum126, 26-03-2006 10:13
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 28,323
  07-05-2013, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pergjigje Islamofobit Fahri Xharra.

  Hapur nga angmokio, 20-04-2013 05:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,862
  02-05-2013, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Shqiptarėt tė cilėt Luftojnė nė Siri!!!

  Hapur nga Vista, 29-04-2013 16:34
  •  
  •  
 4. Lodhja e Shpirtit

  Hapur nga [Elita], 09-04-2013 01:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,307
  29-04-2013, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Profeti Isa a.s

  Hapur nga nitti47, 27-04-2013 09:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  27-04-2013, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  18-04-2013, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ronaldo do tė bėhet mysliman?

  Hapur nga Gon!, 16-04-2013 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 739
  16-04-2013, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si e ndryshon zoti trurin tonė

  Hapur nga angmokio, 13-04-2013 08:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  13-04-2013, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ē’ėshtė Sheriati?

  Hapur nga Ceni-1, 08-04-2013 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  08-04-2013, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fuqia e propagandės

  Hapur nga Ceni-1, 07-04-2013 17:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  07-04-2013, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 819
  07-04-2013, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si te binden Ateistet qe egziston Zoti ?

  Hapur nga Lumi_ftp, 31-01-2013 22:09
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 14,552
  04-04-2013, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  03-04-2013, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 664
  03-04-2013, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,242
  01-04-2013, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 985
  31-03-2013, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A ka teokraci ne Islam ?

  Hapur nga Marmara, 20-03-2013 04:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 983
  29-03-2013, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Morali i larte i hz.Muhammed a.s. (pj.1)

  Hapur nga GezimKopani, 27-03-2013 17:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 894
  27-03-2013, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 896
  27-03-2013, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Disa dallime ndėrmjet Biblės dhe Kuranit

  Hapur nga Ceni-1, 23-03-2013 19:55
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,848
  25-03-2013, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Recitime te bukura Kurani

  Hapur nga Selma*, 10-03-2013 08:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,589
  18-03-2013, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cili ėshtė objektivi yt nė jetė?

  Hapur nga Ceni-1, 16-03-2013 19:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  16-03-2013, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 676
  16-03-2013, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  16-03-2013, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. SHIU,dobitė e shiut ?

  Hapur nga Kachurreli, 16-03-2013 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,516
  16-03-2013, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Motėr, zgjidhe bashkėshortin tėnd

  Hapur nga Kachurreli, 16-03-2013 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 948
  16-03-2013, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Simptomet e xhinit(mess)

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 19:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 703
  15-03-2013, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Simptomet e syrit dhe xhelozisė

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 19:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  15-03-2013, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Simptomet e magjisė

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  15-03-2013, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  15-03-2013, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  15-03-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Misvaku nė Islam!

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 18:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,773
  15-03-2013, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa jemi besimtare?....

  Hapur nga rromanoku, 18-02-2013 09:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 730
  15-03-2013, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kosove: Lėvizja islamike "Bashkohu" kthehet nė parti politike

  Hapur nga Archon, 05-03-2013 12:17
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 9,096
  15-03-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,422
  13-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Udhėtarė me Kur'anin

  Hapur nga Selma*, 22-08-2012 13:47
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,817
  11-03-2013, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ilahi Shqip - Allahumme ja rabbi

  Hapur nga prizrenasi_30, 10-03-2013 05:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,059
  10-03-2013, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Prejardhja e ditės sė gruas

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 08-03-2013 17:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  08-03-2013, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
 27. = randsija e kuranit..!

  Hapur nga Bahri., 08-03-2013 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 599
  08-03-2013, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Keshilla e mencuri te thurura ne vargje.

  Hapur nga Bahri., 03-03-2013 11:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,245
  05-03-2013, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rreth bankave dhe kredise

  Hapur nga Lexuesi_, 03-03-2013 14:07
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,208
  03-03-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A lejohet festimi i Mevludit?

  Hapur nga Linė, 23-01-2013 16:00
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,615
  03-03-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mjekrra - e mire per shendetin e mashkullit

  Hapur nga Arber gerguri, 24-02-2013 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 10,361
  03-03-2013, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 738
  25-02-2013, 00:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ndėrron jetė Vehbi Gavoēi

  Hapur nga Le dévoué, 20-02-2013 06:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,213
  25-02-2013, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pse mjekrra dhe pantollonat e shkurtuara?

  Hapur nga fattlumi, 17-03-2010 15:20
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 19,605
  24-02-2013, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Exclamation Kush ėshtė Terrorrist ?

  Hapur nga Medina Halili, 26-01-2013 17:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 967
  23-02-2013, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thėnje ti imam Alis r.a

  Hapur nga Urimy-meraga, 19-02-2013 17:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 680
  19-02-2013, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Jam krenar qė jam Mysliman!

  Hapur nga prizrenasi_30, 10-02-2013 11:27
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,099
  16-02-2013, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 93 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •