Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,048
Faqja 11 prej 93 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 4610 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 259
  • Lexime: 152,923
  11-02-2021, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 79,319
  05-04-2020, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 148,227
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 109,487
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 58,658
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 35,777
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,173
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 67,321
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Xhihadizimi i Islamit

  Hapur nga angmokio, 20-05-2013 05:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 934
  03-06-2013, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,325
  29-05-2013, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndikimi i Islamit nė zhvillimin njerėzor

  Hapur nga Ceni-1, 21-05-2013 15:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 856
  21-05-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dallimet ne mes te Kuranit dhe Bibles

  Hapur nga imaas, 28-09-2005 09:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,600
  13-05-2013, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Question Si tė largohet mendjemadhėsia

  Hapur nga perkthyese, 09-05-2013 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 851
  09-05-2013, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question Texhvidi ne Gjuhen Shqipe

  Hapur nga perkthyese, 20-04-2013 07:44
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,330
  09-05-2013, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gabimet e dijetarėve

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 09-05-2013 13:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 752
  09-05-2013, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  09-05-2013, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dialogu i Muslimanit me Krishterin

  Hapur nga forum126, 26-03-2006 10:13
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 29,965
  07-05-2013, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pergjigje Islamofobit Fahri Xharra.

  Hapur nga angmokio, 20-04-2013 04:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,202
  02-05-2013, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Shqiptarėt tė cilėt Luftojnė nė Siri!!!

  Hapur nga Vista, 29-04-2013 15:34
  •  
  •  
 10. Lodhja e Shpirtit

  Hapur nga [Elita], 09-04-2013 00:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,848
  29-04-2013, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Profeti Isa a.s

  Hapur nga nitti47, 27-04-2013 08:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  27-04-2013, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  18-04-2013, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ronaldo do tė bėhet mysliman?

  Hapur nga Gon!, 16-04-2013 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 935
  16-04-2013, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si e ndryshon zoti trurin tonė

  Hapur nga angmokio, 13-04-2013 07:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 989
  13-04-2013, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ē’ėshtė Sheriati?

  Hapur nga Ceni-1, 08-04-2013 17:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  08-04-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fuqia e propagandės

  Hapur nga Ceni-1, 07-04-2013 16:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,000
  07-04-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  07-04-2013, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si te binden Ateistet qe egziston Zoti ?

  Hapur nga Lumi_ftp, 31-01-2013 22:09
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 16,571
  04-04-2013, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 880
  03-04-2013, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  03-04-2013, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,265
  01-04-2013, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,129
  31-03-2013, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A ka teokraci ne Islam ?

  Hapur nga Marmara, 20-03-2013 03:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,136
  29-03-2013, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Morali i larte i hz.Muhammed a.s. (pj.1)

  Hapur nga GezimKopani, 27-03-2013 16:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,058
  27-03-2013, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  27-03-2013, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Disa dallime ndėrmjet Biblės dhe Kuranit

  Hapur nga Ceni-1, 23-03-2013 18:55
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,497
  25-03-2013, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Recitime te bukura Kurani

  Hapur nga Selma*, 10-03-2013 07:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,919
  18-03-2013, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Cili ėshtė objektivi yt nė jetė?

  Hapur nga Ceni-1, 16-03-2013 18:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  16-03-2013, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  16-03-2013, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  16-03-2013, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 22. SHIU,dobitė e shiut ?

  Hapur nga Kachurreli, 16-03-2013 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,869
  16-03-2013, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Motėr, zgjidhe bashkėshortin tėnd

  Hapur nga Kachurreli, 16-03-2013 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,098
  16-03-2013, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Simptomet e xhinit(mess)

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 18:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 858
  15-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Simptomet e syrit dhe xhelozisė

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 18:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  15-03-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Simptomet e magjisė

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  15-03-2013, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Misvaku nė Islam!

  Hapur nga Kachurreli, 15-03-2013 17:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,100
  15-03-2013, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sa jemi besimtare?....

  Hapur nga rromanoku, 18-02-2013 09:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 906
  15-03-2013, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kosove: Lėvizja islamike "Bashkohu" kthehet nė parti politike

  Hapur nga Archon, 05-03-2013 12:17
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 11,097
  15-03-2013, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,976
  13-03-2013, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Udhėtarė me Kur'anin

  Hapur nga Selma*, 22-08-2012 12:47
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,438
  11-03-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ilahi Shqip - Allahumme ja rabbi

  Hapur nga prizrenasi_30, 10-03-2013 04:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,195
  10-03-2013, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Prejardhja e ditės sė gruas

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 08-03-2013 17:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 943
  08-03-2013, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
 33. = randsija e kuranit..!

  Hapur nga Bahri., 08-03-2013 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  08-03-2013, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Keshilla e mencuri te thurura ne vargje.

  Hapur nga Bahri., 03-03-2013 11:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,450
  05-03-2013, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rreth bankave dhe kredise

  Hapur nga Lexuesi_, 03-03-2013 14:07
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,518
  03-03-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A lejohet festimi i Mevludit?

  Hapur nga Linė, 23-01-2013 16:00
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 6,285
  03-03-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 93 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •