Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  77,781
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2070 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 344,175
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 87,997
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 253,413
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 45,282
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 52,622
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 107,229
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,094
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,710
  15-09-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 503
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 13,485
  30-08-2021, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,788
  11-06-2021, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,197
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,027
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,397
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,355
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,911
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,357
  08-03-2021, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,480
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,861
  13-01-2021, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,423
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 29,738
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 42,047
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,931
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,870
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,364
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 15,039
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 69,400
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 36,446
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 36,537
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,859
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,882
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,804
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,549
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,563
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,234
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 15,204
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 15,366
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqiperia sot

  Hapur nga Neteorm, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,566
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,983
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,052
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,798
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 165,316
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,532
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,472
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 101,497
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,651
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,368
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,376
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 35,256
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,647
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,043
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,488
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •