Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  93,590
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2075 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 48,037
  22-12-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 54,487
  22-12-2021, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 361,097
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 92,151
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 260,800
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 110,113
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 419
  26-05-2022, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,483
  09-04-2022, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Mėsuesia

  Hapur nga sirena_adria, 07-03-2021 21:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,559
  08-04-2022, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  03-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Historia SHQIPTARE e SHKUPIT! E vėrteta

  Hapur nga Akuamarini, 12-03-2022 17:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 887
  12-03-2022, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ideja e kombit.

  Hapur nga Neteorm, 02-12-2020 17:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,978
  07-02-2022, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arsimimi

  Hapur nga sirena_adria, 24-01-2022 20:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 649
  24-01-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question Kush Jemi Ne Shqiptaret...

  Hapur nga Kryeplaku, 17-02-2003 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 9,707
  05-01-2022, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 374
  04-01-2022, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,552
  25-09-2021, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  31-08-2021, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 14,149
  30-08-2021, 04:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,480
  25-04-2021, 03:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,234
  20-04-2021, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,569
  16-04-2021, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,508
  16-04-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,110
  05-04-2021, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Daim Hisė Kopanica

  Hapur nga urtesia, 22-02-2021 19:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  22-02-2021, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,784
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 31,970
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 43,270
  03-02-2020, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,235
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,124
  07-03-2019, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,890
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 15,471
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 70,796
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 37,455
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 12:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 37,769
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,142
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,265
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,213
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,767
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,772
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,755
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 15,944
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 16,057
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shqiperia sot

  Hapur nga Neteorm, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,333
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,189
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,244
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,031
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 167,527
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,259
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,663
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 104,860
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,557
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,547
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,531
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •