Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2061 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,297
  • Lexime: 281,913
  16-10-2019, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 70,562
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 221,032
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 35,518
  14-12-2014, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 44,371
  06-12-2013, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 96,190
  30-12-2012, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  20-03-2020, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 13:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 18,335
  08-03-2020, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 33,646
  03-02-2020, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,785
  02-06-2019, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,661
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 06:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,642
  07-03-2019, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,108
  05-03-2019, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,153
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,134
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 60,008
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 31,252
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 28,968
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,775
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,430
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,546
  21-03-2018, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,250
  12-02-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,502
  18-01-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,457
  17-01-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 8,055
  09-01-2018, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 10,013
  11-12-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,228
  23-11-2017, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,418
  23-11-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,048
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,808
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,577
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 18:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 153,019
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,735
  15-04-2017, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,578
  18-01-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,441
  12-01-2017, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,448
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 87,292
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,406
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,518
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 27,497
  02-03-2016, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,606
  23-02-2016, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,035
  16-02-2016, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,175
  28-11-2015, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,275
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 7,283
  31-07-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 08:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,218
  14-06-2015, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,177
  12-06-2015, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,695
  12-06-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,295
  12-06-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,003
  12-06-2015, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 13:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,263
  12-06-2015, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,232
  12-06-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,238
  01-06-2015, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,836
  11-05-2015, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,690
  06-05-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •