Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2060 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,296
  • Lexime: 260,185
  15-06-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 62,280
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 206,467
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 31,126
  14-12-2014, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 40,925
  06-12-2013, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 91,005
  30-12-2012, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 25,517
  07-10-2019, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  02-06-2019, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,919
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 06:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,947
  07-03-2019, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,515
  05-03-2019, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,766
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,304
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 57,335
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 29,533
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 26,951
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,991
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 13:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 13,959
  12-06-2018, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,634
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 883
  21-03-2018, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,516
  12-02-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 901
  18-01-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 846
  17-01-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,160
  09-01-2018, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 8,541
  11-12-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,077
  23-11-2017, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 851
  23-11-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,399
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,105
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,886
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 18:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 149,225
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,461
  15-04-2017, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,946
  18-01-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  12-01-2017, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,863
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 82,872
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,719
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,003
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 23,413
  02-03-2016, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,963
  23-02-2016, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,349
  16-02-2016, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,455
  28-11-2015, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,557
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,226
  31-07-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 08:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,696
  14-06-2015, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,673
  12-06-2015, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,751
  12-06-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,692
  12-06-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,450
  12-06-2015, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 13:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,702
  12-06-2015, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,679
  12-06-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,656
  01-06-2015, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,080
  11-05-2015, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,946
  06-05-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 17,292
  26-04-2015, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •