Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2060 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,296
  • Lexime: 258,616
  15-06-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 61,651
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 204,674
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 30,817
  14-12-2014, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 40,637
  06-12-2013, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 90,518
  30-12-2012, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 934
  02-06-2019, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,821
  12-04-2019, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 06:02
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,898
  07-03-2019, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,463
  05-03-2019, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 25,044
  30-10-2018, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,660
  27-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,202
  07-10-2018, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 12:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 214
  • Lexime: 57,007
  20-09-2018, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves

  Hapur nga DYDRINAS, 29-09-2006 12:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 29,344
  07-07-2018, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dardani apo Kosovė

  Hapur nga Statovci, 26-01-2006 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 26,806
  15-06-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,954
  15-06-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 13:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 13,666
  12-06-2018, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,579
  25-04-2018, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 847
  21-03-2018, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,453
  12-02-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 866
  18-01-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 809
  17-01-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,095
  09-01-2018, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 8,456
  11-12-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,987
  23-11-2017, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 11:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 813
  23-11-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 07:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,362
  06-09-2017, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,845
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 18:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 148,598
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,363
  15-04-2017, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,818
  18-01-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  12-01-2017, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,829
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 82,181
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,681
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 970
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 898
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 22,836
  02-03-2016, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,926
  23-02-2016, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,307
  16-02-2016, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,399
  28-11-2015, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,515
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,158
  31-07-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 08:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,658
  14-06-2015, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,623
  12-06-2015, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,677
  12-06-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,658
  12-06-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,417
  12-06-2015, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 13:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,670
  12-06-2015, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,645
  12-06-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,621
  01-06-2015, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,003
  11-05-2015, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,907
  06-05-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 17,197
  26-04-2015, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •